9. Uluslararası Dijital Üretim ve Otomasyon Konferansı (ICDMA 2023) AralıkAra 13 2023 - AralıkAra 15 2023 UTCNanyang Teknoloji Üniversitesi, One-north Gateway, Singapur

OTOMASYON

Otomasyon, karar kriterlerini, alt süreç ilişkilerini ve ilgili eylemleri önceden belirleyerek ve bu ön kararları makinelerde somutlaştırarak süreçlere insan müdahalesini azaltan geniş bir teknoloji yelpazesini tanımlar. Otomasyon, mekanik, hidrolik, pnömatik, elektrikli, elektronik cihazlar ve bilgisayarlar dahil olmak üzere, genellikle kombinasyon halinde çeşitli şekillerde gerçekleştirilmiştir. Üretim tesislerinde daha fazla otomatik araç kullanıldıkça, üretim sürecini optimize etmek için tüm makineleri, takımları ve girdi malzemelerini modellemek, simüle etmek ve analiz etmek gerekli hale gelmiştir; dijital üretim, üretim ve otomasyonun geleceğidir.

Otomasyon ve üretim zekası alanındaki iletişimi geliştirmek amacıyla, 9. Uluslararası Dijital Üretim ve Otomasyon Konferansı (ICDMA 2023) 15-17 Aralık 2023 tarihleri arasında Singapur'da gerçekleştirilecektir. Konferans, en son sonuçları paylaşmak, yeni araştırma ve geliştirme alanlarını keşfetmek ve dijital üretim ve otomasyonla ilgili ortaya çıkan sorunları tartışmak için dünyanın dört bir yanındaki hem endüstriden hem de akademiden araştırmacıları, geliştiricileri ve kullanıcıları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

  • ICDMA
    Organizer of 9. Uluslararası Dijital Üretim ve Otomasyon Konferansı (ICDMA 2023)
Google Takvime Aktar

Konum

Nanyang Teknoloji Üniversitesi, One-north Gateway, Singapur

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org