BuildTech 2023 MartMar 28 2023 - MartMar 30 2023 UTC

İNŞAAT

Uluslararası Bina Teknolojisi Fuarı

BuildTech Asia (BTA), Constellar'ın bir etkinliğidir. BTA 2023, Yapılı Çevre sektörü için endüstri dönüşüm yol haritasının bir parçası olarak dijitalleştirilmiş çözüm ve akıllı teknolojilerin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olmak için hibrit bir etkinlik formatıyla geri dönüyor.

Bu 12. baskının ana teması, Yarının Yapılı Çevresini Dönüştürmeye ve Dijitalleşme, Otomasyon / Robotik ve Sürdürülebilir Malzemeleri kapsayan içeriği sergilemeye odaklanıyor. BTA 2023, 10.000 ticaret profesyonelini sanal ve fiziksel olarak bir araya getirmek, dönüşüm yolculuklarını başlatmaya, ölçeklendirmeye ve sürdürmelerine yardımcı olacak içgörü, bilgi ve çözüm alışverişini kolaylaştırmak için bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Singapur Institute of Building Limited (SIBL) ile ortaklaşa düzenlenen Constellar'ın bir etkinliği olan BuildTech Asia (BTA), bölgenin Yapı ve İnşaat Teknolojisi konusundaki prömiyeri B2B ticaret etkinliğidir. BTA, Yapılı Çevre sektörü için endüstri dönüşüm yol haritasının bir parçası olarak dijitalleştirilmiş çözüm ve akıllı teknolojilerin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olmayı ve Endüstri 4.0 dönüşüm yolculuklarını Başlatmaya, Ölçeklendirmeye ve Sürdürmeye yardımcı olmak için içgörü, bilgi ve çözüm alışverişini kolaylaştırmak için farklı segmentlerden ticaret profesyonellerini bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

BTA temel segmentlere odaklanmaktadır: Üretken Teknolojiler, Yapı Malzemeleri, İnşaat Makineleri, Mimari Kaplamalar ve Tesis Yönetimi.

Google Takvime Aktar
  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org