Buildexpo Africa Rwanda 2023 NisanNis 27 2023 - NisanNis 29 2023 UTCKigali, Ruanda

İNŞAAT

Buildexpo Africa, inşaat makineleri, yapı malzemesi makineleri, madencilik makineleri, inşaat araçları ve inşaat ekipmanlarında en son teknolojinin en geniş yelpazesine sahip tek fuardır. Kenya ve Tanzanya'daki 20 başarılı Buildexpo edisyonunun ardından, Doğu Afrika'nın en büyük yapı ve inşaat fuarı Ruanda pazarına giriş yaptı. Buildexpo'nun Ruanda'daki ikinci baskısı, küresel yatırım fırsatları sağlayarak uluslararası bir iş platformu sağlayacak.

Ruanda, Doğu Afrika'nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birine sahip. Ülke, 2006 yılında yüksek bir ekonomik büyüme dönemine girdi ve ertesi yıl, o zamandan beri sürdürdüğü bir rekor olan %8'lik ekonomik büyüme kaydetmeyi başardı ve onu Afrika'nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri haline getirdi. Ruanda'nın devam eden ekonomik toparlanması inşaat kaynaklıdır ve devam edecektir. Ruanda Hükümeti, inşaat projelerinin desteklenmesine çok büyük önem vermiş ve altyapının genişletilmesi ve modernizasyonuna yönelik hükümet yatırımlarını artırmıştır. Ruanda'nın yıllık bütçesinin neredeyse onda biri ulaşım ve diğer altyapıya ayrılmış durumdadır.

Ruanda pazarında ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak, yeni iş bağlantıları kurmak, mevcut müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek ve Ruanda dışından katılan ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalını kullanarak fuar katılım şartlarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Ruanda seyahati için vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata, en kaliteli hizmete zaman harcamadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Google Takvime Aktar

Konum

Kigali, Ruanda

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org