Construma 2023 MartMar 29 2023 - NisanNis 02 2023 UTCBudapeşte, Macaristan

İNŞAAT

Construma fuarı, Orta ve Doğu Avrupa'daki inşaat sektörü için en önemli fuarlardan biri olarak kabul edilmektedir. Birçok uluslararası katılımcı, inşaat endüstrisinin çeşitli yeni ürünlerini, yeniliklerini, teknolojilerini, çözümlerini ve hizmetlerini etkinlikte sunmaktadır. Construma fuarı'nın ayrı bölümlerinde mermer, taş ve granit, kapı ve pencereler, aydınlatma ve yenilenebilir enerji gibi konularda da sunumlar yer almaktadır. Ayrıca Construma ve Home Design fuarları ortak etkinlik yapmaktadır.

Construma fuarı, büyük bir endüstri buluşması olarak kabul edilir ve endüstrideki yenilikler hakkında bilgi vermek ve uluslararası iş bağlantıları kurmak için katılımcı ve ziyaretçilerine ideal fırsatlar sunmaktadır.

Macaristan pazarında ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak, yeni iş bağlantıları kurmak, mevcut müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek ve Macaristan dışından katılan ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalını kullanarak fuar katılım şartlarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Macaristan seyahati için vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata, en kaliteli hizmete zaman harcamadan kolayca ulaşabilirsiniz.

  • HUNGEXPO
    Organizer of Construma 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Budapeşte, Macaristan

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org