Machinetotal Plast Eurasia Fuarı’nda

Machinetotal 23 – 26 Kasım tarihleri arasında İstanbul Tüyap’ta 31. kez düzenlenen PlastAvrasya Fuarı’nda Salon 14 – 1415 standında yerini aldı.

Yeni veya ikinci el makinelerinizi uygun alıcılar ile buluşturmak üzere yola çıkan machinetotal.com, satıcılara sektörün en kullanışlı mağaza özelliklerini sunarak hem ticari hem de zaman kazanımlarında fark yaratacak B2B platformu sunuyor.

Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarlarından biri olan Plast Eurasia İstanbul Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile 31. kez İstanbul’da Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 23 Kasım itibariyle kapılarını açtı.

Plastik makineleri, kalıp, soğutma sistemleri, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, geri dönüşüm, hidrolik pnömatik, hammadde ve kimyasallar, kauçuk sektörlerindeki üretici, imalatçı, ham madde tedarikçisi, distribütor, toptancı ve bayileri bir araya getiren fuar, Türkiye’de rakibi olmayan bölgenin en büyük plastik fuarı konumunda. Geniş katılımcı profili ile sektörün nabzını tutan Plast Eurasia fuarında ziyaretçiler, sektördeki tüm yenilikleri, son teknoloji makine ve ürünleri aynı platformda tanıma fırsatı bulurken, plastik sektörüne ait son teknoloji ürünleri test etme şansı yakalayacaklar.