Teknoforum 2023 EkimEki 23 2023 - EkimEki 26 2023 UTC

İNŞAAT

Technoforum fuarı, Expocentre AO ve Rusya Takım Tezgahı Üreticileri Birliği 'Stankoinstrument' tarafından Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Rusya Devlet Duması Bilim ve Yüksek Öğretim Komitesi'nin desteğiyle düzenlenen NTI Expo projesinin bir parçası olarak düzenleniyor. Sergi, Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası himayesinde düzenleniyor.

Technoforum fuarı, sonbaharın ana yıllık endüstri etkinliğidir. Rusya'nın farklı ülkelerinden ve bölgelerinden endüstriyel ekipman geliştiricileri ve tüketicileri sergi alanında toplanıyor ve yeni ürünlerinin en iyi örneklerini başarıyla gösteriyor.

Fuarın yüksek itibarı, dünya Sergi Endüstrisi Birliği (UFI) ve Rusya Sergiler ve Fuarlar Birliği (RUEF) sertifikaları ile doğrulanmaktadır.

Fuarın benzersiz özelliği, araştırmadan pilot ve bitmiş ürünlerin seri üretimine kadar olan döngüyü kapsayan tüm üretim süreçlerinin yeniden üretilmesidir. Çeşitli endüstrilerin temsilcileri yenilikçi teknolojilerle tanışır ve belirli üretim görevlerini çözmek için gerekli araç ve gereçleri seçer.

Her yıl sergi, ekonominin çeşitli alanlarında kullanılan yeni formatlardan ve bölümlerden memnuniyet duyuyor. Technoforum'un bölümleri, Metal işleme teknolojilerindeki temel eğilimleri ortaya koymaktadır. Sergi, ana işleme endüstrileri için karmaşık yüksek teknoloji ürünü ekipman sistemlerini, metal, ahşap, taş, kompozit ve polimer malzemelerin işlenmesi için makine sistemlerini, robotik ve üretim otomasyonunu, katkı teknolojilerini, kaynak teknolojilerini ve çok daha fazlasını sunuyor.

Sergi geleneksel olarak tematik olarak en önemli endüstri konularına odaklanan kapsamlı bir iş programı ile tamamlanmaktadır.

Technoforum, Rusya'nın doğal ve yapay malzemeler için bir dizi ekipmanı sergileyen tek sergisidir; Rusya, Avrupa ve Asya'nın önde gelen üreticilerinin gelişmelerini, araçlarını ve hizmetlerini hedef kitleye göstermeleri, doğrudan ticari ilişkiler kurmaları ve pazarlama çözümleri bulmaları için eşsiz bir fırsat.
  • EXPOCENTRE
    Organizer of Teknoforum 2023
Google Takvime Aktar
  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org