Advanced Factories 2023 NisanNis 18 2023 - NisanNis 20 2023 UTCBarselona, İspanya

Advanced Factories 2023  Uluslararası Bilişim ve Yenilikler Fuarı

Endüstri 4.0 Kongresi

Endüstri 4.0 Kongresi, gelişmiş ve dijital endüstri üzerine en büyük Avrupa Kongresidir. Geleceğin fabrikası için en son gelişen teknolojileri ve en yenilikçi otomasyon ve üretim sistemlerini keşfetmek için bir yer. Tüm endüstriyel yenilikleri keşfedebileceğiniz bir kongre.

Otomasyon, robotik veya yapay zeka tarafından yönlendirilen akıllı üretim süreçlerinden endüstriyel tesisin verimliliğine uygulandı. Sanal gerçeklik, yapay görme veya dijital ikiz aracılığıyla bağlanabilirlik ve sömürü biçimlerinin çeşitliliği teknolojik oturumlarda mevcut olacak. Yeni ürünün kavramsallaştırılmasından sökülmesine veya geri dönüştürülmesine kadar, geleneksel ve yeni teknolojileri, hibrit makineleri birleştirme eğilimi vardır. Bunların kombinasyonu ve çağdaş endüstriyel gerçekliğe entegrasyonu, fabrikalarını en üst düzeyde rekabet gücü ve inovasyon seviyesine çıkarmak isteyen profesyoneller için kaçırılmayacak bir etkinlik olan Endüstri 4.0 Kongresi'nin odak noktası olacaktır.

Endüstri 4.0 Kongresi, endüstriyel tesislerin ve tedarik zincirinin yöneticilerine, rekabet güçlerini artırmak için yenilikçi bir şekilde entegre etmek için bu teknolojilerin anlamlı olduğu bir bakış açısı sunmaktadır. Kongrede, endüstrilerin kendileri tarafından sunulan dijitalleşme ve otomasyon başarı hikayelerinin gerçekleştirilmesinden, geleceğin zorlukları ve ihtiyaçları karşısında kararlarınıza rehberlik edecek düşündürücü ustalık oturumlarına kadar her şeyi bulacaksınız.
Kongre, fabrikalarını geleceğe taşımak isteyen profesyoneller için kaçırılmayacak bir etkinliktir.

Kongrenin altıncı baskısı geliyor, Nisan 2023'te Barselona'da Gelişmiş Fabrikalar'ın yeni bir baskısı! 18-20 Nisan tarihleri arasında üç gün boyunca 260'tan fazla uzman, Endüstri 4.0 Kongresi'nde deneyimlerini paylaşacak. Endüstri liderlerinin yeni iş modellerini uygulamanın ve üretim süreçlerinizi iyileştirmenin anahtarlarını açıkladığı yaklaşık 60 oturuma katılın.

Gelişmiş Fabrikalar, yıllık Endüstriyel İnovasyon Zirvesi'dir. Endüstriyel Otomasyon ekipmanları, robotik, Yapay Zeka, Makine Öğrenimi, VR / AR ve Endüstri 4.0'dan kaynaklanan ve üretim tesislerimizin verimliliğini artırmamıza yardımcı olabilecek tüm ileri teknolojilerdeki en son yenilikleri keşfedebileceğiniz profesyoneller için bir platform. Diğerlerinin yanı sıra endüstriyel otomasyon, robotik, 3D baskı ve yapay zeka çözümleri arayan tüm şirketler için önemli bir etkinliktir. Gelişmiş ve akıllı fabrikalara giden yolculukta bize katılın!

Gelişmiş Fabrikalar: İşletmenizi dönüştürecek benzersiz bir etkinlik

-Endüstriyel dünyadaki en önemli ve başarılı yönetim trendlerini ve kalıplarını keşfedin.
İş merkezinizin veya sektörünüzün üretkenliğini nasıl tasarlayacağınızı, optimize edeceğinizi ve artıracağınızı öğrenin.
-Sektörünüzü son derece üretken bir merkez haline getirmenize yardımcı olacak fikirler, modeller, projeler ve yenilikçi çözümler.
-Rekabet gücünüzü artırın, sektördeki en yenilikçi küresel etkinlikte en son teknolojiyi öğrenin.
Üretim süreçleriniz için endüstriyel otomasyon, robotik ve ileri teknolojideki en son yenilikleri bulun.
-Sektörünüzü daha verimli ve sürdürülebilir bir fabrikaya dönüştürün.
-Akıllı fabrikanızla 4. Sanayi Devrimi'nin lideri olun

Endüstri 4.0 Kongresi'nin gündemini oluşturan oturumlar, endüstriyel profesyonellerin ihtiyaçlarının tüm değer zincirini enine bir şekilde kapsayarak, şirketler için kalıcı endüstriyel dönüşüm görevini kolaylaştırmakta ve operasyonlarında mükemmelliğe ulaşmanın ve rekabet güçlerini artırmanın anahtarı olarak sürekli iyileştirmeyi, artan dijitalleşme ve otomasyon ortamında, Yeni süreçlerle birlikte, üretimde inovasyonun temel direkleridir.

  • NEBEXT
    Organizer of Advanced Factories 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Barselona, İspanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org