EXPO-RUSYA VİETNAM 2022 AralıkAra 07 2022 - AralıkAra 09 2022 UTCHanoi, Vietnam

SANAYİ

4. Uluslararası Sanayi Fuarı

Sizi, Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası'nın himayesinde Hanoi'de düzenlenecek olan "EXPO-RUSSIA VIETNAM" uluslararası sanayi fuarına katılmaya davet ediyoruz.

Yer: ULUSAL SERGİ İNŞAAT MERKEZİ (NECC)

Etkinlik, Dışişleri Bakanlığı, Ekonomik Kalkınma Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Eğitim ve Bilim Bakanlığı'nın yanı sıra Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti hükümet ve iş çevrelerinin desteğiyle düzenlenmektedir. Bilgi desteği 100'den fazla Rus medyası tarafından sağlanmaktadır.

2015, 2017 ve 2019 yıllarında büyük bir başarı ile düzenlenen "EXPO-RUSSIA VIETNAM" geçmiş fuarlarında, Rusya ve Vietnam bölgelerinin çıkarları doğrultusunda devletlerarası ve diğer anlaşmalar ve sözleşmeler imzalandı. Fuar ve iş forumları çerçevesinde 20'den fazla tematik etkinlik düzenlendi, 3.000'in üzerinde iş toplantısı düzenlendi.

Serginin amacı:

Rusya Federasyonu ile Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti (SRV) arasında ekonomik, bilimsel, teknik, kültürel işbirliğinin geliştirilmesi, ülkeler arasındaki bağların güçlendirilmesi, ortak iş, ticaret, ekonomik ve yatırım ilişkilerinin geliştirilmesi.

Serginin açılışında Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti'nin üst düzey liderliğinin yer alması bekleniyor.

Etkinliğe 200'den fazla Rus ve Vietnamlı şirket katılacak. Rus heyeti, Dışişleri Bakanlığı, Rusya Ticaret ve Sanayi Odası, Eğitim ve Bilim Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Ekonomik Kalkınma Bakanlığı, Rusya Federasyonu'nun çeşitli bölgelerinden şirketlerin başkanları ve . Diğer ülkelerden gelen katılımcılar arasında Almanya ve Polonya'dan şirketler var.

Sergi etkinlikleri çerçevesinde kapsamlı bir iş programı sunulmaktadır:

— Rusya ile Vietnam arasında diplomatik ilişkilerin kurulmasının 65. yıldönümünedenk gelecek şekilde planlanan serginin yaklaşan açılışına adanmış basın toplantısı.

– Tartışma platformu: "Ortak projelerin hayata geçirilmesi amacıyla Vietnam ve EAEU devletleri arasında bir Serbest Ticaret Bölgesi (FTA) oluşturulması bağlamında ülkelerimiz arasında ekonomik işbirliğinin geliştirilmesi"

– Sunum "Rusya ile Çinhindi ülkeleri arasında bölgelerarası düzeyde işbirliğinin genişletilmesi için umutlar".

Vietnam Ulaştırma Bakanlığı ile birlikte yuvarlak masa toplantısı: "Rusya ve Vietnam arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi sürecinde Güneydoğu Asya'nın ulaşım sistemini iyileştirmenin yolları hakkında".

Vietnam Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile birlikte yuvarlak masa toplantısı: "Rusya ve Vietnam arasında geleneksel ve alternatif enerji alanında işbirliğinin güncel konuları, enerji tasarrufu teknolojilerinin geliştirilmesi".

Vietnam Sağlık Bakanlığı ile birlikte yuvarlak masa toplantısı: "Tıbbi ekipmanların geliştirilmesinde ve sahte ilaçların yayılmasına karşı mücadelede Rusya ve Vietnam arasındaki etkileşim".

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı ile birlikte yuvarlak masa toplantısı: "Tarım sektörü için modern ekipmanlar. Vietnam'da Tarım ve Çiftçiliğe Borç Vermek".

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti Eğitim ve Öğretim Bakanlığı ile birlikte yuvarlak masa toplantısı: "Rusya ve Vietnam arasında yüksek ve orta öğretim alanında işbirliğinin genişletilmesi üzerine".

Fuarın amacı, Rusya Federasyonu ile Vietnam arasında ekonomik, bilimsel, teknik, kültürel, siyasi işbirliğini geliştirmek, ülkeler arasındaki bağları güçlendirmek, ortak iş, ticaret, ekonomik ve yatırım ilişkileri geliştirmektir.

Google Takvime Aktar

Konum

Hanoi, Vietnam

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org