ITIF Asia MartMar 04 2023 - MartMar 06 2023 UTCKarachi, Pakistan

MAKİNE

ITIF Asia, makine, metal işleme, kaynak, üretim teknolojileri  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

ITIF Asia, Turizm ve seyahat sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

ITIF Asia, imalat sektörlerinin ihtiyaçlarını ele alan bir ticaret fuarıdır. Teknoloji makine teçhizat aksesuarlarındaki en son trendleri ve çok sayıda sergiyi kapsayan kapsamlı ve kapsamlı bir vitrin olarak hizmet vermektedir.  ITIF Asia tekstil, deri, mühendislik, finans, kimya, madencilik, inşaat ve daha pek çok şey için bir merkez görevi görmektedir.

Asia, yerel ve Uluslararası üreticiler en son ürünlerini teknoloji ve tasarımda sergileyebilir, yeni bağlantılar kurabilir, eski bağları yenileyebilir ve fikir alışverişinde bulunabilmektedirler. Fuarın ana sektörleri güç ve alternatif enerji, oto ve ulaşım, mühendislik, petrol ve gaz, yangın koruma ve güvenliktir. ITIF Asia, altı sergiden oluşmaktadır; Mühendislik Asya, Oto ve Taşımacılık Asya, Petrol ve Gaz Asya, Alternatif Enerji ve Güç Asya, Makine Takım ve Donanım Asya, Yangın ve Güvenlik Asya. Sergiye çeşitli konferanslar ve diğer profesyonel etkinlikler eşlik etmektedir.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Güç ve alternatif enerji, Oto ve ulaşım, Mühendislik, Petrol ve gaz, Yangından korunma ve güvenlik, endüstriyel makine aletleri ekipmanları, otomotiv güç tesisleri, otomobil endüstrisi makineleri, ham madde malzemeleri gibi ürünler sergilenmektedir.

  • Ecommerce Gateway Center
    Organizer of ITIF Asia
Google Takvime Aktar

Konum

Karachi, Pakistan

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org