International Engineering & Machinery Asia MartMar 04 2023 - MartMar 06 2023 UTCKarachi, Pakistan

MAKİNE

International Engineering & Machinery Asia,  Makine, Metal işleme, Kaynak ve Üretim Teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

International Engineering & Machinery Asia, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

International Engineering & Machinery Asia, firmaların en son ürün ve hizmetlerini sergileyip sergileyebildikleri, endüstri ortakları ve müşterilerle buluşabildikleri, rakiplerin çalışmalarını yürütebilecekleri ve son pazarı inceleyebilecekleri bir sergidir. Uluslararası Mühendislik ve Makine Asya, Pakistan'ın ileri teknolojiye sahip olduğu Mühendislik, Makine aletleri ve müttefik ürünlere yönelik Pakistan'ın Önde Gelen İş Fuarıdır.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda  Güç ve Alternatif Enerji, Mühendislik, Petrol ve Gaz, Oto Taşımacılık ve Lojistik, Boya ve Kimyasal ve Madenler, Mineraller ve Metal v.b gibi ürünler sergilenmektedir.

  • Ecommerce Gateway Center
    Organizer of International Engineering & Machinery Asia
Google Takvime Aktar

Konum

Karachi, Pakistan

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org