All4Wood Balkanlar MartMar 08 2023 - MartMar 11 2023 UTCBelgrad, Sırbistan

MAKİNE

All4Wood Balkanlar

Uluslararası Ahşap Ürünleri, MDF, Sunta, Parke, Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarları, Ağaç İşleme Makineleri ve Kesici Takımlar Fuarı Endüstri

lideri yenilikçiler en yeni ahşap işleme ve mobilya üretim ekipmanlarını, bağlantı parçalarını ve malzemelerini sergilerken işinizi ileriye taşımak için en son çözümleri keşfedin.

Ağaç işleme makineleri, orman ürünleri ve mobilya alt sektörlerindeki 35 yıllık deneyimiyle küresel pazarı şekillendirmek için yola çıkan ALL4WOOD, Güneydoğu Avrupa'nın çıkış yıldızı Belgrad'daki geniş bir hinterlandda Balkan ülkelerinin önde gelen mobilya üreticileriyle ticari bağlantılar kurma fırsatı sunuyor.

AIMSAD Ağaç İşleme Makineleri sektörünün Türk üyesi temsilcileri, TÜYAP tarafından AIMSAD desteğiyle 08-11 Mart 2023 tarihleri arasında Belgrad'da düzenlenecek olan ALL4WOOD – Uluslararası Orman Ürünleri, MDF, Yonga Levha, Parke, Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarları, Ağaç İşleme Makineleri ve Kesici Takımlar Fuarı'nda güçlerini göstermeye hazırlanıyor.

ALL4WOOD–International Forest Products, MDF, Yonga Levha, Parke, Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarları, Ağaç İşleme Makineleri ve Kesici Takımlar Fuarı ilk kez TÜYAP tarafından 08-11 Mart 2023 tarihlerinde Sırbistan'ın Belgrad kentinde düzenlenecektir. AİMSAD'ın desteğiyle düzenlenecek fuarın bir salonu, AİMSAD üyesi firmalar tarafından kapatıldı.

ALL4WOOD, ağaç işleme makineleri, orman ürünleri ve mobilya yan sanayinde 35 yıllık tecrübesinin gücüyle ve küresel pazara yön veren yeni bir fuar yaratma hedefiyle yola çıkarken; Güneydoğu Avrupa'nın yükselen yıldızı Belgrad'da Balkan ülkelerinin önde gelen mobilya üreticileri ile önemli ticari bağlantılar kurma fırsatı sunmayı hedefliyor.

Katılımcılar, endüstri profesyonelleri ile ticari bağlantılar kurma fırsatına sahip olacaklar.

100'den fazla markanın yer alacağı ALL4WOOD Fuarı'nda katılımcılar, satın alma komitesi çalışmaları kapsamında Polonya, Çekya, Romanya başta Sırbistan ve Balkan ülkeleri olmak üzere orman ürünleri ve mobilya sektörünün önemli pazarlarından sektör profesyonelleriyle ticari bağlantılar kurma fırsatı bulacak.

AİMSAD ve üye şirketleri güçlerini göstermeye hazırlanıyor

Sektörün ihracat rakamlarını daha da yükseltmek için uluslararası fuarların çok kritik organizasyonlar olduğunun bilincinde olan AİMSAD, 2023 yılında bu yöndeki çalışmalarını artırma kararı almıştır. Üye firmaları ile 2022 yılında da dünyanın birçok farklı ülkesinde düzenlenen fuarlara katılmaya devam eden AIMSAD tarafından desteklenen ALL4WOOD Fuarı, aralarında özel bir yere sahip. AİMSAD ve üye firmaları Mart ayında düzenlenecek fuarda güç gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

"Bu projenin çok başarılı olacağından hiç şüphem yok"

ALL4WOOD Fuarı hakkında yorum yapan AIMSAD Genel Sekreteri Arif Onur Kaçak; "Yurt dışında farklı ülkelerde sadece Türk ağaç işleme makinesi üreticilerinin katılacağı bir ağaç işleme makineleri fuarı olan ALL4WOOD projesi için TÜYAP ile başlayarak ilk durağı Ukrayna olarak belirledik. Ancak savaş durumundan dolayı Ukrayna'da bunu yapmak mümkün olmadığı için rotamızı Sırbistan olarak belirledik. ALL4WOOD Sırbistan fuarımız 8-11 Mart 2023 tarihleri arasında Belgrad Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Türkiye'de belki de ilk defa gerçekleştirilecek olan bu projenin çok başarılı olacağından hiç şüphem yok. Üye firmalarımızla birlikte katılacağımız ALL4WOOD Fuarı'nın sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyorum" dedi.

  • TÜYAP
    Organizer of All4Wood Balkanlar
Google Takvime Aktar

Konum

Belgrad, Sırbistan

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org