Plastpol 2023 MayısMay 23 2023 - MayısMay 26 2023 UTCKielce, Polonya

PLASTİK

Hakkında

Plastpol, Polonya ve Orta Avrupa'daki en büyük plastik işleme fuarıdır. Uluslararası Plastik İşleme Fuarı, en son başarılarını sergileyen büyük plastik işleme şirketlerinin temsilcileri tarafından düzenlenen toplantılar için bir mekan oluşturmaktadır: plastik işleme ekipmanları, plastik işleme sektöründe kullanılan kalıplar ve aletler, plastikler, bileşenler, geri dönüşüm teknolojileri ve plastik işlemede uygulanan BT sistemleri. Teknolojiler ve bitmiş ürünler de plastik ambalaj sistemlerinde uzmanlaşmış şirketler tarafından sunulmaktadır.

Plastik işleme ve dönüştürme konusunda hazırlanan Avrupa'nın en önemli etkinliklerinden biri, geleneksel tarihinde Targi Kielce'ye geri dönüyor; Mayıs baskısı için tarihi kaydedin. XXVI Uluslararası Plastik ve Kauçuk İşleme Fuarı PLASTPOL, uzun yıllık geleneğini takip ediyor: fuar, en son teknolojik gelişmelerin ve en heyecan verici pazar tekliflerinin odak noktasıdır.

Devam eden pandemi sadece plastik ve kauçuk endüstrisinin durumu üzerinde iz bırakmakla kalmadı, aynı zamanda tüm pazarın gelişmesini mümkün kıldı. İlerleme esas olarak lastik eldivenlere, plastik ambalajlara ve benzeri ürünlere olan talebin artmasına bağlanıyor. Plastik, pandemi zamanlarının sessiz kahramanı haline geldi, her şeyden önce tıpta - ventilatör aksesuarları, hastane ekipmanları ve laboratuvar filtreleri. Bunlar, artık vazgeçilmez olduğu kanıtlanmış plastik ve kauçuk ürünlerden sadece birkaçı. Bu olumlu açıklama, halkın plastik algı değişikliğini açıkça tetikledi.

  • İZMİR
    Organizer of Plastpol 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Kielce, Polonya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org