PlastPak İzmir MayısMay 26 2023 - MayısMay 29 2023 UTCİzmir, Türkiye

PLASTİK

PlastPak Izmir Ambalaj, Plastik ve Kauçuk Teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

PlastPak İzmir, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Ege Bölgesi’nde gerçekleşen en büyük plastik ve ambalaj teknolojisi makine ve malzemeleri fuarıdır. Fuarda, sektördeki güncel teknolojileri yakından takip etmek ve yeni fırsatlar yakalamak için büyük bir fırsat sunmaktadır.

Beş gün süren etkinlikte, Ambalaj Malzemeleri, Plastik ve Plastik Ürünler sektörlerinde Ambalaj makineleri, plastik makineleri, kimyasallar ve hammaddeler, makine yardımcı endüstrisi, cam ambalaj ve daha fazlası gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Yardımcı Maddeler, Temel Malzemeler, Kimyasal Bazlar, Hidrolik, Kalıplar, Plastik İşleme Makineleri, Pnömatik, Geri Dönüşüm, Test Teknolojisi, Kaynak Teknolojisi gibi ürünler sergilenmektedir.

Google Takvime Aktar

Konum

İzmir, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org