NPE Orlando 2024 MayısMay 06 2024 - MayısMay 10 2024 UTCFlorida, ABD

PLASTİK

Hakkında

Florida’da üç yılda bir düzenlenen NPE Orlando fuarı, plastik ve plastik teknolojisi için dünyanın en büyük ticaret fuarlarından biridir. Plastik üretimi için hammadde ve katkı maddelerinden, plastik işleme makinelerinden plastik yarı bitmiş ve bitmiş ürünlere kadar. Plastik endüstrisinin tüm yelpazesini kapsar.

NPE Orlando fuarı, plastik endüstrisindeki yeni ürünler ve gelişmeler hakkında bilgi almak isteyen şirketler için olmazsa olmaz buluşma yeridir. NPE Orlando ayrıca endüstrinin en büyük teknik konferansına ve çeşitli özel sergilere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca NPE çerçevesinde Uluslararası Plastik Tasarım Yarışması düzenlenmekte, yarışmanın birincisi ödüllendirilmektedir.

ABD’de ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak, yeni iş bağlantıları kurmak, pazardaki mevcut işleri artırmak ve ABD dışından katılan ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalını kullanarak fuar katılım şartlarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. ABD seyahati için vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata, en kaliteli hizmete zaman harcamadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Dönüştürücü Teknolojileri Yakından Deneyimleyin

NPE®, Amerika'daki en büyük plastik ticaret fuarıdır. 7 mutlaka görülmesi gereken teknoloji bölgesi ve 2.000'den fazla katılımcı şirket dahil olmak üzere 1 milyon metrekareden fazla sergi alanı ile NPE, en yeni ve en yenilikçi plastik çözümlerini tek bir alanda bir araya getiriyor.

Tam Ekranda Gelecek

NPE ®  , otomasyon, tıp teknolojisi, robotlar, cobot'lar, kol sonu araçları, üç ve dört boyutlu baskı, kalıp bileşenleri, endüstriyel polimerler ve yapabileceğiniz diğer her şey gibi plastik endüstrisinde teknolojik ustalık ve yenilik için küresel bir platform sağlar. hayal etmek. Plastikler, insanların yaşamlarını dönüştürücü şekillerde değiştirir; NPE2024'te, tüketici ürünleri ve tıbbi cihaz imalatından otomotiv yapımına kadar son pazarları dönüştüren en son makine ve sürdürülebilirlik yöntemlerini keşfedeceksiniz.

120'den fazla ülkeden katılımcı ve sonsuz ağ ve eğitim fırsatları ile NPE2024, endüstrinin yarın dönüşeceği yerdir.

2.000'den fazla katılımcının işgal ettiği 1 milyon net metrekareden fazla sergi alanına sahip olan gösteri alanında, tıpta, ambalajda, tüketici ürünlerinde, ulaşımda ve sürdürülebilir üretimde devrim yaratan plastiklerdeki en son teknolojiler, malzemeler ve süreçlere ışık tutuluyor.

NPE2024: The Plastics Show'da yeniliği ve teknolojinin geleceğini ilk elden deneyimleme şansınızı kaçırmayın.

  • Plastics Industry Association
    Organizer of NPE Orlando 2024
Google Takvime Aktar

Konum

Florida, ABD

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org