Anuga FoodTech 2024 MartMar 19 2024 - MartMar 22 2024 UTCKöln, Almanya

GIDA

Hakkında

Anuga FoodTec, yiyecek ve içecek endüstrisi tedarikçileri için önde gelen ticaret fuarıdır. İşlemeden paketlemeye kadar gıda endüstrisinin tüm sektörlerinde dünyanın tek sektörler arası etkinliği olarak ilgi görür. Bu konsept ile kendini başarıyla konumlandırmış ve sektörün lider bilgi ve satın alma platformudur.

Et ürünleri, süt ürünleri, içecekler, dondurulmuş gıdalar, unlu mamüller ve temel gıda alanlarındaki tesisler veya makineler, ambalaj malzemeleri veya analitikler, bileşenler veya hizmetler konularında itici güç olarak Anuga FoodTec yeniliklerini ve endüstrinin teknolojik vizyonlarını ön plana çıkartır. Üretim sırasında enerji, su ve gıdanın verimli kaynak kullanımı için özelleştirilmiş çözümler fuarda sergilenir.

Gıda Analitiği, gıda güvenliği ve operasyonel güvenliğin giderek daha önemli hale gelmesi nedeniyle muazzam bir büyüme potansiyeline sahip bir alandır. Bu alan, yüksek derecede otomasyona sahip daha iyi analiz yöntemleri ve veri işleme dahil güçlü analitik çözümler gerektirir. Anuga FoodTec, gıda üretiminde ürün geliştirme analizlerini keşfetti. Bu gelişmeyi göz önüne alarak Food Analytics alanını fuar konuları arasına dahil etti. Gıda Bileşenleri ve gıda analiz teknolojisi tedarikçileri için Gıda Analitiği sergi alanları aracılığıyla genişletilecektir. Ayrıca katılımcıların ürünlerini sunabilecekleri çok sayıda canlı laboratuvar gösterimleri fuarda yer alacaktır.

Gıda sektörü tedarikçilerle buluşuyor

Anuga FoodTec, her 3 yılda bir, dünya çapındaki yiyecek ve içecek endüstrisinin ve tedarikçilerinin etkin noktası ve vizyonerler ile karar vericiler için THE buluşma noktasıdır. 2024'te yaklaşık 40.000'den fazla ticari ziyaretçi bekliyoruz. 150 ülke ve yine 1.600'den fazla katılımcı.

Gelecek: Üretimin dijitalleşmesi

Endüstri 4.0, ağ oluşturma ve süreçlerinin otomasyonu açısından yiyecek ve içecek endüstrisindeki şirketlere tamamen yeni fırsatlar sunuyor. Bunun ön koşulu, akıllı bir fabrikanın temel taşı olan akıllı üretim, paketleme ve lojistik sistemlerinin bağlantısıdır.

Anuga FoodTec'in katılımcıları, endüstrinin tüm önemli bölümlerini tek bir yerde bir araya getiriyor ve dijital dönüşümün tüm endüstriler ve süreçlerde nasıl başarılı bir şekilde tasarlanıp uygulanabileceğini canlı ve uygulamalı olarak gösteriyor.

  • Koelnmesse GmbH
    Organizer of Anuga FoodTech 2024
Google Takvime Aktar

Konum

Köln, Almanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org