IVT Expo HaziranHaz 28 2023 - HaziranHaz 29 2023 UTCKöln, Almanya

ENDÜSTRİ

150-200 katılımcı ile kompakt bir formata sahip olan fuar, endüstriyel araç mühendislerine ve tasarımcılarına, eski dev endüstri etkinliklerinin birçoğunun karmaşıklığı olmadan en son teknolojileri ve geleceğin konseptlerini gözden geçirebilecekleri oldukça verimli bir ortam sunuyor. IVT Expo, yalnızca yeni nesil endüstriyel araçları yapmaya ve üretim ve test süreçlerini iyileştirmeye giden bileşenleri, hizmetleri ve teknolojileri sergiliyor.

En son yeni malzemeler; elektrik motorları ve hibrit uygulamalar dahil olmak üzere yeni motor teknolojileri; yeni kontrol sistemleri; sensörler; dayanıklılık donanımlarından EMC ve NDT teknolojilerine kadar test ve doğrulama hizmetleri ve teknolojileri; kabinler için ekipman; operatörsüz/sürücüsüz araçlar için gerekli teknolojiler; ve endüstriyel araç üreticilerinin ürün tasarımını, verimliliğini ve dolayısıyla satışlarını iyileştirmesine yardımcı olacak yenilikçi fikirler - hepsi tek bir çatı altında!

IVT Expo'nun kapsadığı araç kategorileri, arazi yükleyicileri, madencilik ekipmanları ve kazıcılardan traktörlere, vinçlere ve forkliftlere kadar her şeyi içerir. Kısacası her sınıf endüstriyel araca yönelik teknolojiler ve hizmetler sergileniyor. Ayrıca, otonom endüstriyel araç teknolojisine ilişkin izlerin yer aldığı, katılım için ödemeli özel bir konferans da vardır; elektrikli ve hibrit endüstriyel araç teknolojisi; ve kabin tasarımı, kontroller, ergonomi ve HMI. 80'den fazla uzman, gelecekteki araç gelişimini şekillendiren kritik trendleri ele alacak.

  • Köln Messe
    Organizer of IVT Expo
Google Takvime Aktar

Konum

Köln, Almanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org