Global Marketer Conference Istanbul'23 NisanNis 25 2023 - NisanNis 28 2023 UTCİstanbul, Türkiye

PAZARLAMA

Dünya Reklamverenler Federasyonu (World Federation of Advertisers / WFA) tarafından 2009’dan bu yana her yıl Nisan ayında gerçekleştirilen Küresel Pazarlama Konferansı (Global Marketer Conference) bu yıl da İstanbul’da pazarlama dünyasıyla buluşacak. Konferans, Reklamverenler Derneği iş birliğiyle ikinci kez İstanbul’da düzenleniyor.

Küresel Pazarlama Konferansı’nın bu yılki teması “Sürdürülebilir Büyüme”. Etkinlikte, pazarlama ve yaratıcılık endüstrisinin bugünü ve geleceği konuşulacak. Birleşmiş Milletler’in sürdürülebilirlik amaçlarıyla uyumlu olacak şekilde titizlikle planlanan etkinlik, “yeşil konferans” olma hedefi taşıyacak. Etkinlik süresince oluşacak fazla gıdalar, tüm organik ve dönüştürülebilir atıklar toplanıp döngüsel ekonomiye kazandırılacak. Alanında uzman partnerlerle yapılacak iş birlikleri ile etkinliğin çevreye olan etkisi minimize edilecek. Gıda israfı ve yiyecek atığını en düşük seviyeye getirmek amacıyla, ikramlar geri dönüşüme uygun malzemelerle misafirlere sunulacak. Ayrıca, konferansta yurtdışından gelecek katılımcıların, yolculukları nedeniyle oluşacak toplam karbon ayak izinin hesaplanarak telafi edilmesi de hedefler arasında.

Konferans, WFA CEO’su Stephan Loerke’nin açılış konuşmasıyla başlayacak ve oturumlar gün boyu sürecek. “Sürdürülebilir Büyüme” ana teması çerçevesinde etkin iş ortaklıkları, pazarlama endüstrisinin yarattığı etki ve değerin ölçümü, yapay zekanın, yeni teknolojilerin endüstride etkin kullanımı ve pazarlamanın süper gücü olarak nitelendirilen yaratıcılık konuları ele alınacak. Sunum dili İngilizce olacak konferansta katılımcılar, oturumları Türkçe simultane çeviri ile takip edebilecek.

  • Dünya Reklamverenler Federasyonu
    Organizer of Global Marketer Conference Istanbul'23
Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org