Fabtech 2022 - Atlanta KasımKas 08 2022 - KasımKas 10 2022 UTCAtlanta, Gürcistan

METAL

Kuzey Amerika'nın En Büyük Metal Şekillendirme, İmalat, Kaynak ve Terbiye Etkinliği. Atlanta'daki FABTECH 2022 için kayıtlar açıldı. 2022 Platin Sponsorlar. Kuzey Amerika'nın En Büyük Metal Şekillendirme, İmalat, Kaynak ve Terbiye Etkinliği. FABTECH Etkinlik Ortakları. 2022 FABTECH Açılış Konuşmaları ve Özel Etkinlikler.

Kuzey Amerika'nın en büyük metal şekillendirme, imalat ve kaynak etkinliği 20 Kasım 2022'de Atlanta'nın Georgia Dünya Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. FABTECH, birinci sınıf tedarikçilerle tanışabileceğiniz ve en son endüstri ürünlerini ve gelişmelerini görebileceğiniz tek adresli bir mağazadır. Ayrıca üretkenliği artırmak, karı artırmak ve tüm metal şekillendirme ve imalat ihtiyaçlarınızı çözmenin yeni yollarını keşfetmek için araçlar ve kaynaklar bulacaksınız.

FABTECH, 8-10 Kasım 2022 tarihlerinde Gürcistan Dünya Kongre Merkezi'ne geri dönecek. Bu, en kaliteli tedarikçilerle tanışmanıza, yenilikçi çözümler bulmanıza ve üretkenliği ve karı artırmak için ihtiyacınız olan araçları almanıza olanak tanıyan kullanışlı bir "tek duraklı mağaza" mekanıdır. Bilginizle tanışmak, ağ kurmak ve paylaşmak ve en son teknolojiyi keşfetmek için en iyi yerdir.

Gösteri katına ücretsiz bilet almak için 4 Kasım 2022'den önce kaydolun. Bu tarihten sonra ve yerinde kayıt için ek 50 $ ücret alınmaktadır.

Kuzey Amerika'nın en büyük metal şekillendirme, imalat, kaynak ve terbiye etkinliği 8-10 Kasım 2022'de Georgia Dünya Kongre Merkezi'ne gidiyor. FABTECH, birinci sınıf tedarikçilerle buluşabileceğiniz, en son endüstri ürünlerini ve gelişmelerini görebileceğiniz ve üretkenliği artırmak, karı artırmak ve tüm metal şekillendirme, imalat, kaynak ve terbiye ihtiyaçlarınız için yeni çözümler keşfetmek için araçlar bulabileceğiniz kullanışlı bir 'tek duraklı mağaza' mekanı sunmaktadır.

Google Takvime Aktar

Konum

Atlanta, Gürcistan

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org