Blechexpo Stuttgart 2023 KasımKas 07 2023 - KasımKas 10 2023 UTCALMANYA, Almanya

METAL

Dünyanın ilgiyle beklediği Uluslararası Sac Metal İşleme Fuarı Blechexpo Stuttgart, 07-10 Kasım 2023 tarihlerinde Almanya’da düzenleniyor. Sac metal işleme endüstrisinin ticari fuarları arasında dünyada ikinci sıraya yerleşen fuar, 1994 senesinden beri iki yılda bir yapılıyor. Metal endüstrisi, kaynak ve kesme teknolojisini bir merkezde sunan etkinlik, sektörün ticari ziyaretçilerini ağırlıyor.

Sac ve Metalin Fuar Halini Blechexpo Stuttgart ile Keşfedin

Sac ve metal işlemelerini teknoloji ile birleştiren organizasyon Blechexpo Stuttgart Fuarı, sadece ticari ziyaretçiler için açılmasının yanında satın alma platformundan çok daha fazlasını sunuyor. Mesleki eğitim, sunum ve bilgi paylaşım sistemi içinde etkili bir iletişim merkezi olmayı bu yıl da sürdürüyor.

Blechexpo Stuttgart, tüm ileri teknolojileri, ekipmanlar, makineler, alüminyum, bakır, sac metal işlemenin tüm zincir sistemleri, kesme, birleştirme ile ilgili mekanik ve teknolojik tasarımları küresel alıcılar ve yatırımcılarla buluşturuluyor. Etkinlik hammaddeden depolamaya, kuruluma hazır ürünlerden işlemeye kadar ürün ve çözümler sunuyor.

Ticaret fuarı birliğinin ilan edilen amacı, soğuk şekillendirme sac işlemenin tüm proses zincirini ve ilgili termal veya mekanik kesme, birleştirme ve bağlantı teknolojisini sunmaktır.

Blechexpo, her iki yılda bir Stuttgart'ta gerçekleşen uluslararası sac işleme fuarıdır. 1994 yılında Südblech olarak kurulan fuar, 2005 yılında Blechexpo olarak yeniden adlandırıldı ve o zamandan beri uluslararası alanda kendini kanıtladı. Kuruluşundan bu yana, ticaret fuarı, teknolojiye katılmak için uluslararası ticaret fuarı Schweisstec ile birlikte düzenlendi ve bu da onu hem tamamlayıcı teknolojilere, hem sac işleme hem de birleştirme teknolojisine adanmış dünyadaki tek etkinlik haline getirdi. Bu, soğuk şekillendirme sac işlemenin tüm proses zincirini ve ilgili tüm teknolojiler, makineler, sistemler, çevre birimleri, yardımcı malzemeler ve C teknikleri dahil olmak üzere kesme, birleştirme ve birleştirme için ilgili mekanik ve termal teknolojiyi temsil eder. Sadece ticari ziyaretçilere açık olan fuar, sac metal parçaların tasarımından, sac metal montajlarına ve aparatlarından yüzey işleminden önce üretim, terbiye ve parça temizliğine kadar tüm uzmanlara hitap ediyor. Buna ek olarak, Blechexpo sadece bir tedarik platformu değil, aynı zamanda araştırma, öğretim, mesleki eğitim ve öğretim için bir bilgi ve iletişim merkezidir. Fuara, mekatronik bileşenlerin üretimi için teknoloji parkı olan Coilex eşlik edecek.

Organizatörler, fuarın 4 gününde, 05 Kasım - 08 Kasım 2019 tarihleri arasında 36 ülkeden yaklaşık 1498 katılımcı ve 41152 ziyaretçiyi Stuttgart'ta ağırladı.

Bu yıl Blechexpo, 07.11.2023 Salı'dan 10.11.2023 Cuma gününe kadar 4 gün boyunca 16. kez Stuttgart'ta gerçekleşecek.

  • P. E. Schall GmbH & Co. KG
    Organizer of Blechexpo Stuttgart 2023
Google Takvime Aktar

Konum

ALMANYA, Almanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org