Wenergy – Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı MayısMay 09 2023 - MayısMay 11 2023 UTCİzmir, Türkiye

ENERJİ

“Dünyanın Enerjisi İzmir’de Buluşuyor” temasıyla kapılarını açacak fuarla eş zamanlı yapılacak kongre de enerji sektörünün nabzını tutmaya hazırlanıyor. Kongrede düzenlenecek 25 oturumda 71 konuşmacı yer alacak.

Yenilenebilir ve temiz enerjinin başkenti İzmir, 9-11 Mayıs 2023 tarihleri arasında Wenergy – Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı’na ev sahipliği yapacak. İlk kez düzenlenen ve “Dünyanın Enerjisi İzmir’de Buluşuyor” temasıyla kapılarını açacak fuarla eş zamanlı olarak yapılacak kongre de enerji sektörünün nabzını tutmaya hazırlanıyor. Sektörün önde gelen isimlerinden 71 akademisyen, iş insanı ve enerji dünyası temsilcisinin konuşmacı olduğu kongre kapsamında, 25 oturum gerçekleştirilecek. Kongrede; enerji dönüşümü, sanayide yenilebilir enerji kullanımı, iklim değişikliği, elektrikli araçlar ve pek çok konu başlığı ele alınacak. 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, İZFAŞ, BİFAŞ ve EFOR Fuarcılık iş birliği, Siemens ana sponsorluğunda, ilk kez düzenlenen Wenergy – Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Kongresi, 9-11 Mayıs 2023 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleştirilecek. Uluslararası katılımla düzenlenen fuarda; enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik ve Ar-Ge firmaları,  otomotiv sektörü, şarj ekipmanları, enerji depolama firmaları, e-mobilite kuruluşları, lojistik firmaları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinden üretici firmalar yer alacak.

 

Kongre’de 25 oturum, 71 konuşmacı yer alıyor

Fuarla eş zamanlı olarak düzenlenen ve resmi kurumların, yerel yönetimlerin, derneklerin, odaların, sivil toplum kuruluşlarının, firmaların desteğiyle düzenlenen Kongre’de, farklı konularda 25 oturum gerçekleştirilirken alanında en yetkin isimlerden oluşan 71 konuşmacı yer alacak. Kongrede; alanında lider ve ilham veren konuşmacılar, bilgi ve birikimlerini paylaşacak. Sektörün değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeni yaklaşımların ele alınacağı kongre; B Hol Fuaye alanı ile B Hol Seminer Salonu’nda düzenlenen oturumlarla gerçekleştirilecek. 

 

Üç günde sektöre dair her konu konuşulacak

Wenergy – Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Kongresi açılış töreninin ardından Cem Seymen’in konuşmacı olduğu “İklim Krizi” başlıklı oturum gerçekleştirilecek. Kongre boyunca, enerji dönüşümü, temiz ve sürdürülebilir enerji kaynaklarının durumu ile geleceği,  sanayide yenilebilir enerji kullanımı, iklim politikaları, elektrikli araçlar, döngüsel ekonomi, yeşil mutabakat, iklim dirençli şehirler, teşvikler, enerji verimliliği ve yönetimi gibi birçok farklı konu ele alınacak. Kongre, sektörün geleceğine de ışık tutacak. Kongre programına,  https://wenergy.com.tr/kongre-programi adresinden ulaşılabilinecek. 

 

Google Takvime Aktar

Konum

İzmir, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org