VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi ŞubatŞub 23 2023 UTCstanbul Teknik Üniversitesi, Süleyman Demirel Kültür Merkezi, İstanbul, Türkiye

GERİ DÖNÜŞÜM

İklim değişikliği, karbon ayak izi, atık yönetimi ve enerji yönetimi alanında birbirinden önemli uzmanları bir araya getiren VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi’nde fikirler masaya yatırılıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İTÜ ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği tarafından düzenlenecek “İklim Dirençli Türkiye için Yeşil Toparlanma: Atık ve Enerji Yönetiminin Rolü” temalı VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi 28 Eylül’de gerçekleştiriliyor. VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi’nde; İklim değişikliği, Karbon Ayak İzi, Atık ve Enerji yönetimi alanlarında birbirinden değerli uzmanlar fikirlerini paylaşıyor. Açılış konuşmaları İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi / Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği Başkanı Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu ile İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu tarafından gerçekleştirilecek “İklim Dirençli Türkiye için Yeşil Toparlanma: Atık ve Enerji Yönetiminin Rolü” temalı VII. İstanbul Karbon E-Zirve’nin konuşmacıları arasında birbirinden önemli isimler yer alıyor. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı ve Türkiye İklim Değişikliği Başmüzakerecisi   Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’ın da katılımının beklendiği E-Zirve’de konuşmacı isimler ve konu başlıklarının ayrıntıları da zengin içerik hakkında ipuçları veriyor:

  • İTÜ-İstanbul Teknik Ünivertesi
    Organizer of VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi
Google Takvime Aktar

Konum

stanbul Teknik Üniversitesi, Süleyman Demirel Kültür Merkezi, İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org