Uluslararası Kirlilik Kontrolü ve Sürdürülebilir Çevre Konferansı KasımKas 28 2022 - KasımKas 29 2022 UTCFrankfurt, Almanya

ÇEVRE

SCIENCENET sizleri 28-29 Kasım 2022 tarihlerinde Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenecek olan Uluslararası Kirlilik Kontrolü ve Sürdürülebilir Çevre Konferansı'na katılmaya davet ediyor. Tüm bilim insanlarını, akademisyenleri, öğrencileri, sanayicileri Kirlilik Kontrolü ve Sürdürülebilir Çevre alanındaki bilgilerine katılmaya ve keşfetmeye davet ediyoruz. Bu konferans, sanayicilerin, bakteriyoloji alanındaki bilgileri geliştirebilecekleri akademinin bir birleşimidir. Kirlilik Kontrolü ve Sürdürülebilir Çevre konusunda endişe duyan insanlara şükranlarımızı sunarız ve onları kongreyi unutulmaz başarılı bir etkinlik haline getirmeye ve hazırlamaya davet ediyoruz.

Uluslararası Kirlilik Kontrolü ve Sürdürülebilir Çevre Konferansı, size yeni bağlantılar kurmak ve profesyonel bağlantılarınızı genişletmek için sınırsız fırsatlar sunar. Size içgörü kazanma ve merak ettiklerinizi karşılamak için dünyanın her yerinden Kirlilik Kontrolü ve Sürdürülebilir Çevre alanında inovasyonu yönlendiren insanlarla tanışma fırsatı vereceğiz. Etkinlikte tartışılan oturumlar sizi büyük düşünmeye, sorgulamaya ve keşfetmeye, sınırları kırmaya ve yeniden tanımlamaya, meydan okumaya ve ilham almaya zorlayacak. İş delegelerimiz ve sponsorlarımızla tanışın, vizyonunuzu paylaşın ve Kirlilik Kontrolü ve Sürdürülebilir Çevre'deki daha ileri çalışmalarınız için finanse edilmek için inanılmaz bir fırsat yakalayın.

  • SCIENCENET
    Organizer of Uluslararası Kirlilik Kontrolü ve Sürdürülebilir Çevre Konferansı
Google Takvime Aktar

Konum

Frankfurt, Almanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org