Tube & Wire Düsseldorf NisanNis 15 2024 - NisanNis 19 2024 UTCDüsseldorf, Almanya

METAL

Tube & Wire Düsseldorf tel ve kablo endüstrisi alanında dünyanın en önemli ticaret fuarlarından biridir. Dünyanın değişik ülkelerinden gelen katılımcılar teknolojik yeniliklerini uluslararası profesyonellere ve sektör kullanıcılarına tanıtırlar. Tube & Wire Düsseldorf’taki en büyük hedef bir ürünü satmak değil sektörün güçlenmesi ve potansiyellerini kullanarak yenilikler üretmesidir.

İlk kez 1986 yılında düzenlenen Tube&Wire Düsseldorf sektörler arasında yarattığı sinerji ile aynı mekanda paralel olarak düzenleniyor. Bir başka deyişle tek biletle iki fuar gezilebiliyor. Her iki fuar da etkinlik boyunca önemli görüşmelere, ticaret bağlantılarına ve iş ortaklıklarına sahne oluyor.

Fuara ziyaretçi gönderen sektörler arasında, otomotiv, telekomünikasyon, metal sanayi, gaz ve petrol, elektrik, yapı ve kimyasalları, demir, çelik endüstrileri,  test ve kontrol sistemleri, zanaat sektörleri, yatırımcı, işletmeci ve üreticileri yer alıyor. Katılımcı ve ziyaretçilerin kapsamlı bilgi alışverişi yaşadığı fuarda özellikle hammaddeler, test teknikleri ve değişen teknolojiye, özel tel ve kablolara, özel nitelikli hafif ve dayanıklı boru teknolojisinin yeniliklerine herkesten önce erişme fırsatı bulabilirsiniz.

Kablo ve tel endüstrisinin her alanında; kablo işleme, akıllı üretim, özel teller, Wire Düsseldorf’un sektör profesyonellerine tanıttığı yenilikler arasındadır. Fuar, sektörün karar alıcılarıyla tanışıp markanızın dünya pazarındaki yerini göreceğiniz, bilinçli rekabet edeceğiniz ortam yaratır.

Boru hammadde ve üretim makinalarının, cam, elyaf, beton, seramik, fiber, demir ve demir dışı boruların sergilendiği Tube Düsseldorf sektörde en iyileri tanımak ve büyük iş anlaşmaları yapmak için etkin bir platformdur.

 

Google Takvime Aktar

Konum

Düsseldorf, Almanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org