Solunum 2022 Hibrit Tüsad Ulusl. 44. Kongresi KasımKas 05 2022 - KasımKas 10 2022 UTCİstanbul, Türkiye

TEKNOLOJİ

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği’nin Uluslararası Katılımlı 44. Yıllık Kongresi “SOLUNUM 2022”, bu yıl 5-10 Kasım 2022 tarihleri arasında Kıbrıs’ta gerçekleştirilecek. İki yıllık bir aranın ardından yüz yüze yapılacak olan SOLUNUM 2022’de sizlerle buluşmayı büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Bu yıl bilimsel içeriği zengin ve güncel, sosyal içeriği keyifli ve eğlenceli bir kongre geçirebilmek amacıyla çalışmalarımızın ilk tohumları atıldı. Ortaya çıkacak güzel ürünlerin bilimsel soframızı daha da zenginleştirmesi için, kongre organizasyon komitesi olarak, çalışmalarımızı coşkuyla sürdürüyoruz.

Kongremiz, ilk gün yapılacak kursların ardından üç gün yüz yüze olurken, sonrasında iki gün dijital ortamda devam edecek. Teorik ve pratik uygulamalı kurslarımızda katılımcılarımız bilgilerini güncellerken deneyimlerini arttırma fırsatı da bulacaklar. Bilimsel programımız tüm katılımcılarımızın beklentisini karşılayacak şekilde, alanında deneyimli ulusal ve uluslararası bilim insanlarının yer alacağı oturumlar ile renklenecek.

Geçen yıl kongremizde bir ilk olarak gerçekleştirilen “Editör masası” ve “Olgu konseyi” gibi çok ilgi çeken oturumlarımızı bu yıl da sürdürme kararı aldık. Bunun yanında bildirilere verilecek ödül sayı ve çeşitliliği bu yıl da fazla olacak. TÜSAD’ın prestijli “Prof. Dr. Meliha Terzioğlu Bilim Ödülü” yanında sözlü sunu, poster ve olgu sunusu ödülleri ile “Dikkat Çeken Araştırmacı Ödülü” uygulamamız devam edecek.

İçinde bulunduğumuz “dijital çağ” teknolojik yenilikleri insanlığın hizmetine sunarken, yeni bilimsel yöntemlerin gelişmesine de olanak sağlamıştır. Çağı yakalayabilmek, alanımızdaki teknolojik yenilikleri takip edebilmek adına ilgiyle katılacağınızı düşündüğümüz bir salonumuz kongremizde sizleri bekliyor olacak.

Kongremiz süresince zengin bilimsel programın yanında, keyifli zamanlar geçirebileceğimiz sosyal program hazırlıklarımız da devam ediyor. .

Değerli meslektaşlarımız, TÜSAD’ın ilk kez Kıbrıs’ta yapılacak olan SOLUNUM 2022 yüz yüze kongresi hem bilimsel bir şölen hem de zengin bir sosyal programla akılda kalıcı ve doyurucu bir etkinlik olacak. Bu zamanı takviminize şimdiden işaretlemenizi istiyor ve hepinizi kongremize davet ediyoruz.

Barış içinde kardeşçe yaşayabileceğimiz, gündüz güneşin ve gece yıldızların aydınlattığı gökyüzüne birlikte, umutla bakabileceğimiz bir dünyayı hayal ediyoruz.

Uzun bir aradan sonra bu heyecan dolu çağda “aynı saatte, aynı şiirde, aynı satırda, yıldızlar eşliğinde buluşalım” …

Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org