Rosupack 2023 HaziranHaz 06 2023 - HaziranHaz 09 2023 UTCMoskova, Rusya

AMBALAJ

Rusya ve Doğu Avrupa'daki en büyük ambalaj endüstrisi fuarı All-Russian Rating of Exhibitions tarafından Rusya'nın en iyi paketleme ve etiketleme fuarı olarak derecelendirilen RosUpack, en son gelişmelerini ve ürünlerini geniş bir B2B ziyaretçilerine sunmak için her yıl tüm sektörü bir araya getiriyor.

RosUpack, Rusya'dan ve dünyanın dört bir yanından paketleme ekipmanı, hazır paketleme ve etiketleme, paketleme malzemeleri, hammadde ve ekipman ve depolama sistemleri üreticileri ve tedarikçilerini barındırır.

En son gelişmeleri, sektörün en büyük üreticileri ve tedarikçileri ile dolu heyecan verici bir endüstri etkinliği, büyüleyici oturumlar ve ilham verici konuşmacılarla dolu bir programdır.

Neden RosUpack fuarında olmalısınız?

Rusya'nın en kapsamlı ambalaj ürünleri yelpazesini keşfedebilir, tek çatı altında 400'den fazla üretici ve tedarikçi ile bir arada olabilirsiniz.

Paketleme ve paketleme makineleri, doldurma, dozajlama, kaplama, baskı ve diğer ekipmanlar, hazır ve dökme paketleme, etiketler, ham ve harcanabilir malzemeler ve çok daha fazlasına ulaşabilir, kalite ve fiyat açısından en iyi ürünleri ve teklifleri karşılaştırabilirsiniz.

Gıda ve gıda dışı imalat, toptan ve perakende şirketleri, ilaç ve kimyasal imalat ve daha pek çok farklı sektör için çözümleri keşfedebilirsiniz.

Uluslararası uzmanların yer aldığı programlara katılarak, hammadde ve üretim teknolojilerinden markalaşmaya ve sürdürülebilir ambalaj tasarımına kadar birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • HYVE GROUP
    Organizer of Rosupack 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Moskova, Rusya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org