Private Label World Expo USA KasımKas 12 2023 - KasımKas 14 2023 UTCRiver Rd, Rosemont, IL 60018, Amerika Birleşik Devletleri

TİCARET

PLMA, üye şirketlerin ABD ve Kanada'daki perakendecilerle buluşmasına yardımcı olmak amacıyla her Kasım ayında Chicago'da ABD Özel Etiket Ticaret Fuarı'nı düzenlemektedir. Fuara tüm büyük süpermarketlerden, süper merkezlerden, ilaç zincirlerinden, toplu satış mağazalarından, marketlerden, online perakendecilerden, ithalatçılardan, ihracatçılardan, toptancılardan, indirimcilerden ve hatta askeri borsalardan alıcılar katılmaktadır.

ABD'deki fuarda, 25 uluslararası pavilyon da dahil olmak üzere 55'ten fazla ülkeden 1.500'den fazla şirket ürünlerini sergileyecek. PLMA'nın yıllık ABD Özel Etiket Ticaret Fuarı, 40 yılı aşkın bir süredir perakendecilerin ve toptancıların özel etiket programları için kaynak sağladıkları ABD ve Kanada'daki büyüyen özel etiket pazarına erişim sağlayan yılın sektör etkinliği olmuştur. Gıda, atıştırmalık ve içeceklerden ev ve mutfak ürünlerine, sağlık ve güzellikten genel ürünlere kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Katılımcılar küçük ve orta ölçekli şirketlerden mağaza markalarını da tedarik eden tanınmış ulusal marka üreticilerine kadar uzanmaktadır.

Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için fuar alanı üç salona ayrılmıştır. Kuzey Salonu ve Gökyüzü Salonu gıda, atıştırmalık ve içeceklere ayrılırken, Güney Salonu sağlık ve güzellik, ev eşyaları ve genel ticari ürünlere ayrılmıştır. Hangi salona ev sahipliği yaparlarsa yapsınlar, PLMA fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında katılımcılara sergilerinden en iyi şekilde yararlanmaları için yardımcı olmaktadır.

ABD Özel Etiket Ticaret Fuarı, 12-14 Kasım 2023'te Chicago'da gerçekleştirilecektir.

  • PLMA
    Organizer of Private Label World Expo USA
Google Takvime Aktar

Konum

River Rd, Rosemont, IL 60018, Amerika Birleşik Devletleri

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org