Plastico Brasil 2023 MartMar 27 2023 - NisanNis 31 2023 UTCSaol Paulo, Brezilya

PLASTİK

Plástico Brasil, Brezilya Makine ve Ekipman Sanayicileri Derneği (ABIMAQ), Brezilya Kimya Endüstrisi Derneği (ABIQUIM) ve sektörün ana kuruluşlarının bir girişimidir. Fuar, Latin Amerika'nın en modern sergi pavyonu olan São Paulo Expo'da gerçekleştirilecek ve en yüksek teknolojinin ilk elden piyasaya sunulduğu sahne olacaktır.

Plástico Brasil, plastik üretim zincirini içeren segmentlerdeki en son teknolojik gelişmeleri ve ana küresel trendleri sunmakta ve Plastik transformatörler, kauçuk endüstrileri, inşaat, yiyecek ve içecek, otomobil ve otomobil parçaları, parfümeri, hijyen ve temizlik gibi sektörlere yönelik en son teknolojileri ve yayınları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Plástico Brasil, 2019 yılında, tüm Brezilya eyaletlerinden ve 13 ülkenin katılımıyla Latin Amerika'da kendi segmentinde kendini kanıtladı. Almanya, Arjantin, Avusturya, Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Macaristan, Hindistan, İtalya, Meksika, Portekiz, İsviçre, Tayvan ve Türkiye’ den katılım sağlayan katılımcı firmaları 45 binden fazla kişi ziyaret etti.

Brezilya pazarında ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak, yeni iş bağlantıları kurmak, mevcut müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek ve Brezilya dışından katılan ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalından fuar katılım şartlarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Brezilya seyahati için vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata, en kaliteli hizmete zaman harcamadan kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Informa Markets Middle East & Africa
    Organizer of Plastico Brasil 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Saol Paulo, Brezilya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org