Middle East Energy Dubai 2023 MartMar 06 2023 - MartMar 08 2023 UTCDubai, BAE

ENERJİ

Middle East Energy (MEE), gelişmiş Yüz yüze ve Çevrimiçi yapı aracılığıyla enerji topluluğuyla bağlantı kurmanıza olanak tanıyan lider bir küresel enerji endüstrisi etkinliği olarak yarım asıra yakın bir mirasa sahiptir. Middle East Energy fuarına katılanlar, pazar talebini değerlendirme, değerli endüstri bilgisi edinme, yeni iş alanları geliştirme ve mevcut işlerinizi güçlendirme fırsatına sahip olmanın yanı sıra enerji sektöründe projeleri hızlandırmak isteyen hükümet yetkilileri ve kamu hizmeti şirketleri ile bağlantı kurma kolaylığını elde edebilmektedir.

Middle East Energy, Enerji Tüketimi ve Yönetimi, İletim ve Dağıtım, Kritik ve Yedek Güç, Akıllı Çözümler sektör alanlarını bir araya getirerek, küresel enerji topluluğunu tek çatı altında toplamaktadır.

Middle East Energy fuarında ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak, yeni iş bağlantıları kurmak, mevcut müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek ve Dubai çevresinden katılan profesyonel ve ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalını kullanarak fuar katılım şartlarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Dubai seyahati için vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata, en kaliteli hizmete zaman harcamadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Google Takvime Aktar

Konum

Dubai, BAE

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org