Meat Attraction 2023 MartMar 06 2023 - MartMar 08 2023 UTCMadrid, İspanya

GIDA

Meat Attraction, IFEMA ve ANICE tarafından organize edilen et sektörünün uluslararası ticaret fuarıdır. Et endüstrisinin konumunu, gelişimini, büyümesini ve görünürlüğünü artırmak için üretim ve pazarlamanın hizmetinde olan sektörel bir organizasyondur.

Meat Attraction, Et sektöründe uzmanlaşmış profesyonellerin katıldığı, değer zincirindeki tüm aktörler arasında iş fırsatlarını çoğaltan, pazarlama odaklı ticaret fuarıdır. Fuar, hem büyük firmalar hem de KOBİ'ler olmak üzere sektördeki tüm işletmecileri kapsamaktadır.

Meat Attraction’a katılarak, mevcut müşterileriniz ve tedarikçileriniz ile iş bağlantılarınızı daha da güçlendirebilir, dünya çapında yeni ortaklar ve distribütörlerin dikkatini çekebilir ve markanızın gücünü ve farkındalığını yükseltebilirsiniz.

İspanya’da yeni iş bağlantıları kurmak, pazardaki mevcut işleri artırmak ve diğer ülkelerden katılan ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalını kullanarak fuar katılım şartlarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. İspanya seyahati için vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti zaman harcamadan kolayca bulabilirsiniz.

Google Takvime Aktar

Konum

Madrid, İspanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org