MachExpo Kazakistan MayısMay 20 2023 - MayısMay 22 2023 UTCAstana, Kazakistan

OTOMASYON

Iteca LLP tarafından organize edilen MachExpo, Makineler, Metal işletme, Kaynak ve Üretim Teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

MachExpo, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Aynı anda, Tahribatsız Muayene ve Teknik Teşhis» - NDT Kazakistan ve Kazakistan Uluslararası Konferans ve Çalışma Korunması Hakkında Sergi ve Endüstriyel güvenlik dallarında 3 sergi düzenlenmektedir. Bu 3 özel etkinlikte, çeşitli sektörlerde son teknoloji ekipmanlarını tanıtır.

Fuarda, Oluşturma ve Otomasyon, mevcut işletmeleri yüksek teknoloji ve güncel ekipmanlarla iyileştirmeyi, uluslararası standartları karşılayan rekabetçi ürünler üretmek için yeni girişimler yaratmayı ve tüm ilişkilerin ve işbirliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

MachExpo Kazakistan, tüm mühendislik dallarını birleştiriyor: Emekli, metal yoğun ve bilim yoğun, maden, metalurji, petrol ve gaz, enerji, ulaştırma, tarım, savunma, mühendislik ve ilgili sektörlerdeki uzmanlara yöneliktir.

Fuarda, Yurtdışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip , ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Ağır makine yapımı, orta makine yapımı, hassas makine yapımı, süreç otomasyonu, standardizasyon ve bilgi desteği, kaynak ekipmanı, teknoloji ve malzeme, iş güvenliği ve sağlığı, nükleer enerji mühendisliği gibi ürünler sergilenmektedir.

Google Takvime Aktar

Konum

Astana, Kazakistan

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org