İSTANBUL TECH WEEK 2023 KasımKas 02 2023 - KasımKas 03 2023 UTCHilton Maslak, İstanbul, Türkiye

TEKNOLOJİ

İstanbul Tech Week, geleceğin teknolojileri hakkında farkındalık ve bilgi ağı oluşturmak, yeni teknolojilere ilgi duyan farklı sektörlerden kişilerin veri, yapay zeka, bulut bilişim, artırılmış gerçeklik ve benzeri teknolojilerle şekillenen yeni dünyayı anlamalarını ve iş/hayatlarına entegre etmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen Türkiye'nin ilk teknoloji haftasıdır.

Etkinlik kapsamında, geleceğin teknolojileri hakkında farkındalık yaratmak ve yeni teknolojilere ilgi duyan farklı sektörlerden kişilerin veri, yapay zeka, bulut bilişim, siber güvenlik ve daha fazlası ile şekillenen yeni dünyayı anlamalarını ve entegre etmelerini sağlamak amacıyla birçok oturum düzenlenecek. Oturumlarda küresel ve yerel uzmanların ilham verici konuşmalarının yanı sıra başarı ve başarısızlık hikayeleri ve networking fırsatları da yer alacak.

İş ve teknoloji dünyasıyla iç içe olan herkesi bir araya getirecek olan Istanbul Tech Week'in 2 Kasım'da Hilton Maslak'ta gerçekleşecek konferans günü, yerel ve global konuşmacılar ve teknoloji odaklı farklı tematik konularla doyurucu bir içerik sunacak.

3 Kasım'da online olarak gerçekleştirilecek KOBİ Özel Sahnesi'nde ise dijital dönüşümden finansal erişime kadar birçok açıdan KOBİ'ler için kritik öneme sahip konular ele alınacak. KOBİ Özel Sahnesi'nde önümüzdeki dönemin en önemli temaları; 10 adımda dijital dönüşüm, gelişen teknolojiyle birlikte finansmana daha kolay erişim ve Gelişen teknolojinin kolaylaştırdığı finansmana erişim, yeşil dönüşüm, iki ayaklı şirket olma, mevzuat yönetimi, veri ve analitiğin gücü gibi konular ele alınacaktır.

İstanbul Tech Week, teknoloji odaklı zengin içeriğiyle bu yıl 2-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

 

  • SMARTECH
    Organizer of İSTANBUL TECH WEEK 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Hilton Maslak, İstanbul, Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org