İstanbul Finans Kongresi-Online KasımKas 15 2022 UTC

FİNANS

11. İstanbul Finans Kongresi (İFK-2022), Beykent Üniversitesi evsahipliğinde 15 Aralık 2022 tarihinde online olarak düzenlenecektir. Alanında önemli araştırmacı, akademisyen ve profesyonelleri bir araya getirecek olan bu kongreye, sizleri, düzenleme kurulumuz adına davet ediyoruz. Katılımcılar, kongrenin sunmuş olduğu online platformda, araştırmalarını sunma, bilgi alışverişinde bulunarak güncel finans, ekonomi ve mevzuat konularını tartışma olanağı bulacaklardır. Finans ile ilgili konularının tamamını kapsayacak olan bu Kongrede; finans, ekonomi, ekonometri, muhasebe, denetim, işletme ve finans hukuku gibi alt alanlarda yapılmış tüm teorik ve ampirik çalışmalar değerlendirmeye alınacaktır.

Kongre dilleri, Türkçe ve İngilizce’dir. Kongreye gönderilen her bildiri, iki hakem tarafından kör hakem süreci ile değerlendirilerek kabul listesi yayınlanacaktır. Kongrede sunulmuş olan özet ve tam metinli bildiriler, PressAcademia Procedia (Bildiri Kitabında) yayınlanacaktır. Dileyen katılımcılarımız kongre sonrasında, makalelerini uluslararası endekslerce taranan kongre dergilerinde hakem değerlendirmesi sonrasında yayınlatabilecektir. Kongre dergileri ücretsiz yayın yapar.

Önceki yıllarda gerçekleşen kongrelerimize 20’den fazla ülkeden katılım sağlanmıştır. Istanbul Finans Kongresi – IFK 2022,  Yükseköğretim Atama ve Yükseltme kriterlerini sağlamaktadır. YÖK ve ÜAK kriterlerine göre, IFK 2022 uluslararası kongre olarak kabul edilmektedir.

Google Takvime Aktar
  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org