IMEX: Teknoloji ve Bilişim Fuarı EylülEyl 14 2023 - EylülEyl 17 2023 UTCİstanbul/Türkiye

TEKNOLOJİ

Gelişmiş ülkelerdeki Teknoloji ve Bilişim alanında gerçekleşen uluslararası sektör fuarlarının Türkiye versiyonu olan IMEX İstanbul, çok kısa sürede gerek uluslararası gerekse de yerli firmalardan oldukça büyük talep ve ilgi görmüştür.

Ülkemizin Teknoloji ve Bilişim alanında bulunduğu bölgenin en büyük üretici olması ve en önemli merkez olması da IMEX İstanbul Fuarı’na gösterilen uluslararası ilgide önemli bir rol oynamaktadır. IMEX İstanbul ile ilgili dünyanın tüm ülkelerindeki ilgili firmalar, dernekler, odalar ile yapılan görüşmelerin neticesi de oldukça olumlu olmuş ve birçok ülkeden sektör paydaşları IMEX İstanbul’u ziyaret edeceklerini dile getirmişlerdir.

13-16 Ekim tarihlerinde Teknoloji ve Bilişim alanlarında faaliyet gösteren üretici, distribütör, uygulayıcı tüm sektör temsilcilerini ve sektör ürünlerinin kullanıcılarını, yatırımcılarını, yaratıcılarını ve son yenilikleri takip eden tüm iş, akademi, AR-GE profesyonellerini bir araya getirecek olan IMEX İstanbul sektörün ülkemizdeki uluslararası ev sahipliğini üstlenecektir.

Günlük hayatımızın bir parçası olarak kullandığımız ürünlerin ve bu ürünler ile birlikte kullandığımız uygulamaların bir arada sergileneceği ve konuşulacağı IMEX İstanbul’da, henüz günlük hayatımızda kullanılmayan ancak çok yakın gelecekte hayatın bir parçası olacak ürünler, çözümler ve uygulamalar da ayrıca tanıtılacaktır.

  • MARMARA
    Organizer of IMEX: Teknoloji ve Bilişim Fuarı
Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul/Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org