Foodex Japan 2023 MartMar 07 2023 - MartMar 10 2023 UTCChiba, Japonca

GIDA

48. Uluslararası yiyecek ve içecek fuarı FOODEX Japan 2023 , resmi tarihlerini açıkladı. Fuar, 7-10 Mart 2023 tarihleri ​​arasında Tokyo Big Sight'ta gerçekleştirilecek . FOODEX Japan 2023 , F&B endüstrisinin gelişiminde gıda teknolojisinin hayati rolüne odaklanan fiziksel ve sanal bir sergi için dünya çapında çok sayıda katılımcıyı çekecek .

FOODEX Japan 2023 , katılımcıları ve yumurta ve kümes hayvanları, şarap, kahve ve çay, ulaşım hizmetleri ve daha fazlasını içeren en son ürünlerini ağırlayacak. Ticaret fuarında pavyonlar, atölyeler, yarışmalar, canlı gösteriler ve yerinde tat testi yapılacak. FOODEX Japan 2023 , yiyecek ve içecek sektöründeki temel konuları ve en son trendleri kapsayan yoğun bir konferans programı da planladı.

FOODEX Japan 2023 katılımcıları , sanal sergiyle birlikte dijital platform aracılığıyla yeni ürünleri tanıtabilir ve keşfedebilir, iş toplantıları için randevu alabilir ve çeşitli ülkelerden potansiyel müşterilerle bağlantı kurabilir .

Foodex, yiyecek ve içecek endüstrisi ve gastronomi için bir ticaret fuarıdır ve Chiba'da gerçekleştirilecektir. Uluslararası katılımcılar için burası yeni fikirleri tanıtmak ve etkileyici sunumlar yapmak için mükemmel bir yerdir.

Ziyaretçiler çok çeşitli yiyecek, içecek ve catering ekipmanı bulacaklar. Fuar, katılımcılara burada nitelikli üreticiler ve tedarikçilerle ortaklıklar kurma ve en son trendler hakkında bilgi edinme fırsatı sunuyor. Çok sayıda uluslararası katılımcı en son ürünlerini sunacak ve burada oluşacak yeni iş fırsatlarını değerlendireceklerdir.

 

  • JMA (Japan Management Association)
    Organizer of Foodex Japan 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Chiba, Japonca

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org