Eskişehir Endüstri Fuarı EylülEyl 27 2023 - EkimEki 30 2023 UTCDoğu Londra Üniversitesi, University Way, Londra, Birleşik Krallık

ENDÜSTRİ

Sanayi şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, güçlü sanayiye ve gelişmiş bir yapıya sahip olan Eskişehir, 27 - 30 Eylül 2023 tarihlerinde yeni iş bağlantılarına fırsat yaratan Eskişehir Endüstri Fuarı’na hazırlanıyor. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları, Eskişehir Ticaret Odası iş birliği, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ile gerçekleşecek fuar, 2022 yılında 14 ülkeden, 158 firma ve firma temsilciliği ile 19 bin 347 sektör profesyonelini bir araya getirerek sektör başarısını kanıtladı.

Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyan Eskişehir Endüstri Fuarı 27 - 30 Eylül 2023 tarihlerinde üçüncü kez Eskişehir Ticaret Odası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda makine, havacılık ve otomotiv sektörlerindeki ana firmalar ile Ar-Ge firmaları, alt yükleniciler, tedarikçiler, yan sanayi firmaları, işletme teknolojileri, robot teknolojileri ve yurt dışından gelen alım heyetleri aynı organizasyonda bir araya gelecek. Türkiye markalı ana firmalar ile yan sanayi ve teknoloji üreten tedarikçilerin B2B iş görüşmelerinde bulunacağı bir pazarlama platformu oluşturulacak.

  • IEREK
    Organizer of Eskişehir Endüstri Fuarı
Google Takvime Aktar

Konum

Doğu Londra Üniversitesi, University Way, Londra, Birleşik Krallık

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org