EMO Hannover EylülEyl 18 2023 - EylülEyl 23 2023 UTCHannover, Almanya

METAL

EMO Hannover makineler, metal işletme, kaynak ve üretim teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

EMO Hannover, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

İlk olarak 1951 yılında EEmo adıyla düzenlenen fuar 1975'de Emo olarak değiştirilerek günümüze kadar devam etmektedir. EMO, Hannover ve Milano'da dönüşümlü olarak gerçekleştirilmektedir. Fuar katılımcıları bu fuarda, en yeni materyallerini sergilemektedirler. Üreticiler ve kullanıcılar arasında bilgi alışverişi yapmak için çok sayıda konferans ve forum  düzenlenmektedir.

EMO Messe Hannover'de, takım tezgahlarından, hassas araçlardan, otomasyon bileşenlerinden müşteri odaklı sistemlere kadar tüm metal işleme teknolojisini sunuyor. Çeşitli etkinlikler ve özel gösteriler düzenlenmektedir.

Fuarda, Araçlar Şekillendirme aletleri, sac, sac metal, elektronik bileşenler sıkma tezgahlar, hassas aletler, CIM, CAD / CAM, esnek üretim, montaj teknolojisi, işleme teknolojisi, fabrika otomasyonu, endüstriyel robotlar, araçlar metal işleme, kesme ve araçları sıkma sistemleri, enstrümantasyon, test cihazları, kaynak sansör, Torna Makinaları, Sondaj Makinaları, Delme Makinaları, Freze Makinaları, Esnek İmalat hücreler ve sistemleri, Bileme Makinaları, Kesim ve Terbiye makinaları, Oluk açma ve rendeleme makinaları, Testere ve Kesme makinaları, Vidalama ve İs makinaları, Parlatma makinaları, Çapak alma makinaları, Sac kesme makinaları, Sac körleme, Delme makinaları, Sac şekillendirme makinaları, Sac isleme merkezleri ve esnek sac isleme presler, Özel uygulamalar için presler, bar, Bolum ve Boru isleme makinaları, Tel şekillendirme makinaları, Cıvata, Vida ve perçin üretim, Metal şekillendirme makinaları, Elektroerozyon ve Elektrokimyasal makinaları, Markalama ve Oyma makinaları, Eğitim amaçlı makinalar, Kaynak, Kesme ve Gaz kesme makinaları, sanayi fırınlar, ışıl işlem sistemler, Yüzey teknoloji makinaları, Araçları kesme, Araçları şekillendirme, Aşındırıcı araçlar ve ürünleri, El aletleri, Takımlama aletleri ve sistemleri, Bağlama cihazları, Mekanik parçalar, Hidrolik ve pnomatik elemanlar, Kontrol ve Sürücü sistemler, Yağlama ve soğutma, Is parçası ve takım taşıma, Atölye ekipmanları, Depolama ve Taşıma için otomasyon ürünleri sergilenmektedir.

  • Messegelände Hannover
    Organizer of EMO Hannover
Google Takvime Aktar

Konum

Hannover, Almanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org