All4Pack Paris KasımKas 21 2022 - KasımKas 24 2022 UTC

PAKETLEME

Yarının dünyasını bugünden inşa etmek: Her gün karşılaştığımız zorluk budur.

Her iki yılda bir düzenlenen ALL4PACK , 1300 katılımcı ve marka tarafından sağlanan yenilikçi ve sürdürülebilir ambalaj çözümlerini keşfetmek için kendi koridorlarında bir araya gelen 66.000 profesyonelin başvurduğu ticaret fuarıdır. 2022'de gerçekleşecek olan bir sonraki baskısı, hikayeye yeni bir bölüm ekleme fırsatı. Bugün sergi, profesyonelleri  benzeri görülmemiş bir devrimle yüzleşmeleri ve onlara dayatılan yeni ekolojik zorlukları üstlenmeleri için desteklemekle görevlendirildi .

Zamanda geriye, 1947'ye bir yolculuk yapalım. Savaş sonrası yıllarda ilk Salon de l'Emballage ambalaj fuarı düzenlendi ve başkenti ambalaj ve lojistikte dünyanın en büyük oyuncularını ağırladı . Ambalaj, o zamanlar profesyoneller için zaten temel bir endişe kaynağıydı ve bu özel etkinlik sayesinde “tedarikçiler ile verimli ilişkiler kurup pekiştirebildiler”*. 70 yıl önce, fuar şimdiden yarının trendlerinin vitriniydi ve değişmez bir hedefi takip etti: şirketlerin yöneticilerine ürünlerini paketlemek için modern çözümler sunmak.

Avrupa'da bir ilk olan bu yeni sergi, ilk gezisinden itibaren karakter olarak kararlı bir şekilde uluslararasıydı. Etkinlik, onları bir araya getirmenin ötesinde, profesyonellere ilham verecek ve fikirlerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. 1950'lerde zaten vizyon sahibi olan Salon de l'Emballage , kendi  "Oscar'larını" düzenleyerek, ambalajdaki ilerlemeleri ve iyileştirmeleri için markaları bile ödüllendirirdi .

Fuar, yıllar içinde her zaman pazar dönüşümlerine uyum sağlamayı ve tüm sektörlerden firmaların beklentilerini karşılamayı başardı. Etkinlik, Emballage ("Paketleme") ve Manutention ("Handling") sergilerinin birleşerek ALL4PACK Paris adını aldığı 2016 yılında yeni bir yön alacaktır .

Yetmiş yıllık yenilik ve tutkunun ardından, ALL4PACK fuarı bir paylaşım, değişim ve karşılaşma yeri olmaya devam ediyor ve ziyaretçilere tamamen kapsamlı bir paket sunuyor. Paketleme , işleme , baskı ve lojistik : Bu dört uzmanlık alanı, ürün yaşam döngüsü boyunca tüm profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılar.

Bu yeni baskı için ALL4PACK Emballage Paris , 2022'de tüm ambalaj profesyonellerini bir araya getirecek. Böylece, yıl sona ererken, dünyanın her yerinden ziyaretçiler, ambalaj ve intralojistik ekosistemindeki tüm trendleri ve yenilikleri keşfedebilecekler. Ve ton zaten ayarlandı: ALL4PACK değişen ortamı yansıtacak!

Sürdürülebilir kalkınma etkinliğin merkezinde her zamankinden daha fazla yer alacak ve ziyaretçiler bugünün ve yarının yeni zorluklarıyla yüzleşmek için somut çözümler bulabilecekler. Sahada, ulusal ve uluslararası ambalaj, kap ve makine üreticileriyle tanışma ve çalışan 600 makineyi keşfetme fırsatı olacak. ALL4PACK 2022, sürdürülebilirlik, performans ve karlılığı birleştirerek, çözüm arayışlarında kullanıcı endüstrileri desteklemede küresel bir yaklaşım sunar .

2018'de fuara yaklaşık 80.000 profesyonel geldi ve %90'lık bir memnuniyet oranı dile getirdi. Bu baskı aynı zamanda 400 yeni katılımcı ve 300 büyük yenilik sunma fırsatı da sağladı. R3D yeniden kullanılabilir kabarcık yalıtımlı kutu, CreaPACKing eksiksiz ambalaj tasarım çözümü, lamine kağıttan ilk bantlama bandı Paperstrap: Bunlar " İnovasyon Ödülleri " kazanan 11 ürün arasında yer alıyor.

2022'de ALL4PACK daha da ileri gidecek! Ambalajın geleceği, fuara katılacak olan katılımcıların ve ziyaretçilerin elinde: yarının dünyasını şekillendirmek onlara kalmış.

Google Takvime Aktar
  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org