8. Uluslararası Makine Mühendisliği ve Robotik Araştırma Konferansı (ICMERR 2023) AralıkAra 08 2023 - AralıkAra 10 2023 UTCHotel Golden Tulip Kraków Kazimierz, Krakow, Polonya

ROBOT

Son yıllarda Makine Mühendisliği ve Robotik Araştırma alanında kayda değer ilerlemeler ve yenilikler yaşanmıştır. Gelişmiş malzemelerin, kontrol sistemlerinin ve bilgi işlem teknolojilerinin entegrasyonu, makine mühendisliğini geliştirmiş ve yeni üretim süreçlerinin, robotiklerin ve otomasyon sistemlerinin geliştirilmesine yol açmıştır. Robotik uygulamaları sağlık, inşaat, tarım ve ulaşımı kapsayacak şekilde genişledi. Bu alanın disiplinler arası doğası aynı zamanda biyomekanik, nanomekanik ve yumuşak robotik gibi yeni araştırma alanlarının ortaya çıkmasına da yol açmıştır.

8. Uluslararası Makine Mühendisliği ve Robotik Araştırma Konferansı (ICMERR), 8-10 Aralık 2023 tarihleri ​​arasında Polonya'nın Krakow kentinde düzenlenecektir. Sponsorluğunu Southwest Üniversitesi üstlenir, teknik olarak Girit Üniversitesi ve IEEE ortak sponsorluğunda, AGH Üniversitesi ev sahipliğinde yapılır. Bilim ve Teknoloji Fakültesi, Elektrik Mühendisliği, Otomatik, Bilgisayar Bilimleri ve Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi Dekanının himayesinde ve Güç ve Havacılık Mühendisliği Fakültesi Dekanının himayesinde Varşova Teknoloji Üniversitesi'nin ortak ev sahipliğinde. INTECO patrondur. ICMERR, makine mühendisliği ve robotik alanlarında yeni ve temel gelişmeleri sunan önde gelen uluslararası konferanslardan biri olmayı hedefliyor. Konferans, akademik çevreden uzmanları bir araya getirmeyi amaçlıyor. Disiplinlerarası işbirliklerini teşvik etmek ve gerçek dünya sorunlarına yenilikçi çözümlerin geliştirilmesini kolaylaştırmak için sanayi ve hükümet. ICMERR ayrıca, makine mühendisliği ve robotik tekniklerinin geliştirilmesine ortak ilgi duyan çok çeşitli bilimsel alanlarda çalışan araştırmacılar ve uygulayıcılar arasındaki iletişimi geliştirmeye de hizmet etmektedir.

  • ICMERR
    Organizer of 8. Uluslararası Makine Mühendisliği ve Robotik Araştırma Konferansı (ICMERR 2023)
Google Takvime Aktar

Konum

Hotel Golden Tulip Kraków Kazimierz, Krakow, Polonya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org