6. Uluslararası Robotik ve Mekatronik Konferansı (ICRoM 2024) NisanNis 24 2024 - NisanNis 26 2024 UTCCape Town, Güney Afrika

ROBOT

Günümüzde Otomasyon ve Mekatronik Mühendisliği hem kontrol hem de mühendislik uygulamalarında giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. Gerçek dünyada çevre karmaşık ve dinamiktir. Bu nedenle otomasyon sistemleri öğrenmeli ve buna göre uyum sağlamalı, bir yandan da öğrenme sisteminin metodolojisine daha fazla odaklanılmalıdır. Hızlı adaptasyon ve kendi kendini organize etme yeteneği çok arzu edilen bir özelliktir ve bu tür gelişime yönelik araştırma faaliyetleri hızlandırılmalıdır. Öte yandan performanslarını artırmak için yapay zeka ve makine öğreniminden yararlanılmalıdır. Bu amaçla 2024 yılında 6. Uluslararası Robotik ve Mekatronik Konferansı (ICRoM 2024) düzenlenecektir.

6. Uluslararası Robotik ve Mekatronik Konferansı'nın (ICRoM 2024) 24-26 Nisan 2024 tarihleri ​​arasında Güney Afrika Vaal Teknoloji Üniversitesi'nin desteğiyle Cape Town, Güney Afrika'da düzenlenecektir. ICRoM 2024, dünya çapındaki bilim adamlarının, araştırmacıların, endüstri liderlerinin, mühendislerin ve eğitimcilerin en son yenilikleri, trendleri, endişeleri ve karşılaşılan pratik zorlukları sunup tartışmaları ve Robotik alanlarındaki çözümleri kolaylaştırmaları için önde gelen disiplinlerarası bir platform sağlayacak.

  • ICRoM
    Organizer of 6. Uluslararası Robotik ve Mekatronik Konferansı (ICRoM 2024)
Google Takvime Aktar

Konum

Cape Town, Güney Afrika

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org