6. Uluslararası Robotik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Konferansı (RCAE 2023) KasımKas 03 2023 - KasımKas 05 2023 UTC

ROBOT

Robotik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, robotik sistemlerin verimliliğini, güvenilirliğini ve güvenliğini artıran yeni teknolojiler ve yöntemlerle son yıllarda ilerleme kaydetmiştir. Robot algılama, planlama ve kontroldeki ilerlemeler, robotların karmaşık tasarım ve tasarımda daha yüksek hassasiyetle çalışmasını sağlar. Gelişmiş kontrol algoritmaları, optimizasyon teknikleri ve makine öğrenimi yöntemleriyle geliştirilen akıllı ve otonom sistemler, karmaşık görevleri insan müdahalesi olmadan gerçekleştirmelerine olanak tanıyor.
Uluslararası Robotik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Konferansı (RCAE), bu alanlardaki en son gelişmelerin sunulması ve tartışılması için bir platform sağlar. Konular arasında robot algısı, planlama ve kontrol, akıllı ve otonom sistemler, kontrol ve optimizasyon teknikleri ve makine yöntemleri yer alır. Robotik için Konferans, çeşitli uygulamalarda robotik sistemlerin performansını, verimliliğini ve güvenliğini artırabilecek yeni teknolojilerin ve yöntemlerin geliştirilmesini teşvik etmeyi amaçlıyor.
RCAE 2023, 3-5 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında Çin'in Suzhou kentinde gerçekleşecek. Konferans, Suzhou Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (SUST) sponsorluğunda ve SUST Elektronik ve Bilgi Mühendisliği Okulu tarafından düzenleniyor. sanayi, üniversite ve devlet kurumlarından öğrenciler, robotik, kontrol ve otomasyon mühendisliği işbirliklerine yönelik en son çalışmalarını sunmaya ve araştırma ve uygulamaları tartışmaya davet edilecek. Teknik oturumlar, poster oturumları ve teknik ziyaretler düzenlenecek.

  • RCAE
    Organizer of 6. Uluslararası Robotik, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Konferansı (RCAE 2023)
Google Takvime Aktar
  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org