2. Uluslararası Mekatronik, Kontrol ve Robotik Konferansı (ICMCR 2024) ŞubatŞub 27 2024 - MartMar 29 2024 UTCJeju Ulusal Üniversitesi Uluslararası Merkezi, Güney Kore

ROBOT

Dünya bu teknolojilerin getirdiği dinamik değişimlere tanık olmaya devam ettikçe, fikirlerin paylaşılabileceği, zorlukların belirlenebileceği ve çözümlerin üretilebileceği işbirlikçi platformların teşvik edilmesi zorunlu hale geliyor. İşte bu vizyonla 2024 2. Uluslararası Mekatronik, Kontrol ve Robotik Konferansı (ICMCR) , 27-29 Şubat 2024 tarihleri ​​arasında Güney Kore Jeju Ulusal Üniversitesi'nde düzenlenecek .

ICMCR 2024 yalnızca bir konferans olarak değil aynı zamanda inovasyon için bir pota olarak tasarlandı. Sektörden, akademiden ve hükümetten araştırmacıları, uygulayıcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Konferansta Otomasyon Mühendisliğinin geniş yelpazesini kapsayan bir dizi konu ele alınırken, kontrol, otomasyon ve robotik alanındaki en son uygulamalar, ilkeler ve algoritmalar vurgulanacak. Otomasyona ve akıllı sistemlere giderek daha fazla yönelen bir dünyada, ICMCR 2024'teki tartışmalar ve müzakereler şüphesiz çığır açan yeniliklerin önünü açacak ve bu önemli alanlarda gelecekteki araştırmalara yön belirleyecektir.

 ICMCR 2024 yalnızca bir etkinlik değildir; mekatronik, kontrol ve robotiğin geleceğini şekillendirmede, işbirliklerini teşvik etmede ve teknolojinin insanlığa mümkün olan en iyi şekilde hizmet etmeye devam etmesini sağlamada hayati bir rol oynayacak bir kolaylaştırıcı, bir katalizördür.

  • ICMCR
    Organizer of 2. Uluslararası Mekatronik, Kontrol ve Robotik Konferansı (ICMCR 2024)
Google Takvime Aktar

Konum

Jeju Ulusal Üniversitesi Uluslararası Merkezi, Güney Kore

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org