Elidor Dedik Olabilir Dünyasını Boyner İşbirliğiyle Genişletti

Elidor, marka yüzü Ebrar Karakurt‘un olduğu ve oldukça ses getiren “Dedik Olabilir” kampanyasını, Boyner işbiriliği ile farklı bir boyuta taşıdı. Metaverse’te gerçekleşen lansmanda, tanıtılan Elidor x Boyner Dedik Olabilir NFT Koleksiyonu 19 farklı parçadan oluşuyor.

Nova Norda’nın koleksiyona özel çektiği “Güm Güm” klibi ve yeni albümünden seslendirdiği parçalar eşliğinde gerçekleşen lansmanda tanıtılan NFT’lerin geliri TOG Gençlik Bursları Fonu’na  bağışlanacak. Elidor’un 2021’de genç kadınların hayallerine giden yolda onlara yol arkadaşlığı etmek amacıyla başlattığı Kendi Yolumuzda projesi kapsamındaki yeni iş birliğiyle, Elidor’un halen burs verdiği üniversite öğrencisi genç kadınların sayısının artırılması hedefleniyor. 

OpenSea pazar yerinde satışa sunulan ve 10 gün boyunca açık artırmada kalacak eserlerin yeni sahiplerini, Ebrar Karakurt veya Nova Norda’dan imzalı not ile özel koleksiyon kiti gibi sürprizler de bekliyor. Sanatçıların kendilerine ait “Dedim Olabilir” hikâyelerinden ilham alınarak tasarlanan NFT’ler, Elidor Evreni’nde Ağustos sonuna kadar sergilenecek.

Koleksiyonun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

KAYNAKÇA

1.Pazarlamasyon