Kripto Ekosistemi Kadınlara Fırsatlar Sunuyor

Binance Türkiye Pazarlama Direktörü olan Harika Eldoğan, “Umuyorum ki Blockchain dünyasında her geçen gün çok daha fazla kadın göreceğiz. Türkiye’deki bu önemli potansiyeli daha da artırmak için heyecanlıyız.” ifadelerini kullandı.

Binance Türkiye Pazarlama Direktörü Harika Eldoğan, kadınların blokzincir dünyasındaki varlığının her geçen gün arttığını söyleyerek , “Binance Türkiye olarak önümüzdeki günlerde kadınlarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak, finansal okur yazarlığın artmasına yönelik yalnızca kadınlarımıza özel olacak projelerimizi açıklayacağız.” dedi.

Eldoğan, yaptığı açıklamada, son zamanda yaşanan depremlerindeki kayıplar sebebiyle derin bir üzüntü yaşadıklarını söyledi. Deprem mağdurlarına yardım etmek için hem küresel organizasyonları hem de Türkiye ekibi olarak çalışmalar yaptıklarını anlatan Eldoğan, hepsi direkt Binance tarafından yaklaşık 94 milyon lira (5 milyon dolar) değerindeki bağışı kullanıcıların hesaplarına direkt ve hızlıca ulaştırmak için uğraştıklarını söyledi. Ayrıca yardım kolları Binance Charity üzerinden dünyanın her yerindeki kullanıcılar tarafından bağış toplanan bir fonlama kampanyası başlattıklarını söyleyen Eldoğan, “Bu adrese ulaşan bağışlar, depremden etkilenen tüm bölgelerde ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor. İçerisinde yer aldığımız Blockchain ekosisteminin dayanışma durumlarında da hızlı bir çözüm olduğunu hem Binance kapsamında hem de ekosistem içerisinde yer alan diğer oluşumların deprem yardımları çalışmalarıyla görmüş olduk.” ifadelerini kullandı.