Warsaw Pack 2023 NisanNis 18 2023 - NisanNis 20 2023 UTC

AMBALAJ

Uluslararası Ambalaj Teknolojisi ve Ambalaj Malzemeleri Fuarı, Orta Avrupa'nın en büyük Uluslararası Fuar ve Sergi Merkezi olan Ptak Warsaw Expo'da düzenlenen özel bir ticari etkinliktir. Warsaw Pack, ambalaj endüstrisinin tüm dallarının temsilcilerini çekmeyi ve profesyonel iş ağı için uygun koşullar yaratmayı amaçlamaktadır.

Fuar süresince ambalaj sektörünün tüm dalları tek bir yerde buluşuyor. Her yıl etkinliğe şirket sahipleri, genel müdürler, yöneticiler, tasarımcılar, pazarlama departmanlarının temsilcileri ile satın alma direktörleri ve uzmanları katılıyor. Fuar ziyaretçilerinin gıda, kozmetik, kimya, ilaç, endüstriyel ve reklam gibi çeşitli endüstrileri temsil ettiğini belirtmekte fayda var. Bu, binlerce potansiyel müşteriniz ile bir araya geleceğiniz anlamına geliyor.

Warsaw Pack fuarı sırasında görüşmeler yürütecek ve yeni sözleşmelerle sonuçlanacak değerli iş ilişkileri kuracaksınız. Fuar, yalnızca yeni müşteriler için bir temel oluşturmak için değil, aynı zamanda sektörünüz hakkındaki gelişmeleri ve trendleri de yakından takip etmeniz için harika fırsatlar ortaya koyacaktır.

Polonya’da yeni iş bağlantıları kurmak, pazardaki mevcut işleri artırmak ve Polonya dışından katılan ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalını kullanarak fuar katılım şartlarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Polonya seyahati hakkında vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti zaman harcamadan kolayca bulabilirsiniz.

Google Takvime Aktar
  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org