Tanzania Power & Energy Africa 2023 ŞubatŞub 23 2023 - ŞubatŞub 25 2023 UTCDAR-ES SALAAM, TANZANYA

ELEKTRİK

Tanzanya Power & Energy Fuarı 2023 - Afrika Ticaret Fuarı

Dünya genelinde "GO GREEN" kampanyasını destekler. Her hafta sonu bir bitki yetiştirin ve büyümesinin tadını çıkarın! AFRİKA'NIN MEGA POWER & ENERGY FUARI VE KONFERANSI. Afrika ülkeleri 2030'a nükleer enerji üretmeye başlıyor.

Doğu Afrika'daki etkinliklere ev sahipliği yapan en önemli merkezlerden biri The Diamond Jubilee Expo Center'dır.  Her yıl uluslararası iş seminerleri, toplantıları ve konferansları büyük bir başarıdır. Merkez, birinci sınıf bir konumda elverişli bir konuma sahiptir ve şehrin birçok önemli noktasından kolayca erişilebilir.

5.000 metrekarelik bir alanda 150'den fazla katılımcı vardı. POWER & Energy AFRICA 04th Edition, geçen yıla göre sergi alanında %60 artışla gurur duyuyor. Mekan, 150'den fazla katılımcıyı ağırlayacak ve açık bir makine vitrinine sahip olacak.

GÜÇ & ENERJİ sektörü, farklı kaynakları yerleşik ekonomik ve sosyal altyapıya dönüştüren ekonominin bir parçasıdır. Bu, sosyo-ekonomik büyüme için gereklidir. Tanzanya Enerji ve Enerji sektörü, binlerce kişiyi kendine çekerek ekonominin en dinamik ve büyüyen sektörlerinden biri olmaya devam ediyor.

07. Power & Energy Tanzanya 2023, 23 - 25 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Tanzanya'nın en önemli uluslararası mekanında gerçekleştirilecek; Dar-es-Salaam'daki Diamond Jubilee Fuar Merkezi.

3 güne yayılan etkinlik, Afrika'da ve dünya çapında güç ve enerji üretimi, iletim ve dağıtım sektöründe yer alan lider şirketlerden karar vericiler ve etkileyicilerin yanı sıra teknik uzmanlar ve profesyonelleri bir araya getiriyor. Bu etkinlikte sergilemek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi endüstrinin en büyük nitelikli karar vericiler topluluğuna sergilemenize olanak sağlayacaktır.

Doğu ve Orta Afrika'nın her yerinden ticaret ziyaretçileri doğrudan ve Tanzanya, Kenya, Etiyopya, Uganda, Somali, Mozambik ve Kongo'daki çeşitli bölgesel ticaret kuruluşlarıyla işbirliği içinde davet ediliyor. Tanzanya kendi başına Afrika'nın en büyük pazarlarından biri olmasına rağmen, komşu ülkelerden tüccar ve ithalatçıların çekilmesine büyük önem verilmektedir.

  • Expo Group
    Organizer of Tanzania Power & Energy Africa 2023
Google Takvime Aktar

Konum

DAR-ES SALAAM, TANZANYA

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org