InterPack Düsseldorf 2023 MayısMay 04 2023 - MayısMay 10 2023 UTCDüsseldorf, Almanya

AMBALAJ

InterPack, ambalaj sektörünün ve dünyanın en önemli fuarlarından biridir. Ürün yelpazesi, ambalajlama ve dağıtımla ilgili tüm sınıflardaki ambalaj ürünleri ve ambalaj malzemelerinin üretiminden ve rafine edilmesinden kalite güvencesine ve tüketicinin korunmasına kadar uzanmaktadır. Interpack'in davetliler öncelikle yiyecek ve içecek, şekerleme ve unlu mamüller, ilaç ve kozmetik, gıda dışı tüketim malları ve endüstriyel mallar veya ilgili hizmetler alanlarında paketleme ve proses teknolojisi sunan şirketlerdir.

Bir hafta sürecek interpack fuarı sırasında, Messe Dusseldorf'un salonları, imalat, işleme ve paketleme makineleri , ekipmanları ve hizmetlerindeki en son gelişmeleri sergileyen 2.500'den fazla katılımcıya ev sahipliği yapacak . Ürün yelpazesi, işleme ve paketleme için gelişmiş endüstriyel teknolojilere genel bakışı ile birlikte yer alan bileşenler sergisi ile tamamlanmaktadır. Sergilenen teklifler, yiyecek ve içecek, şekerleme, ilaç, kozmetik ve gıda dışı ve endüstriyel mal sektörleri için tüm değer zincirini kapsamaktadır. Bu sektörlerden ziyaretçiler, önde gelen tedarikçilerle tanışmak , kişiye özel çözümleri ve en son yenilikleri keşfetmek için Düsseldorf'u interpack'e geliyor.

interpack 2023 , bir kez daha profesyonellerin ağ kurabileceği, iş yapabileceği ve fikir alışverişinde bulunabileceği canlı bir pazar yeri yaratacak. Katılımcılar , fuarda geçirdikleri zamanı artırabilecek özel çevrimiçi hizmetlerden yararlanabilecekler ve bu, bir sonraki edisyon için daha da genişletilecek. Programın bir parçası da, SAVE FOOD kampanyası ve sürdürülebilirlik konularında çeşitli seminerler gibi bilgilendirici etkinlikler ve çevreye duyarlı girişimler olacak.

Almanya’da yeni iş bağlantıları kurmak, pazardaki mevcut işleri artırmak ve Almanya dışından ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalını kullanarak fuar organizatör fiyat bilgisini hemen öğrenebilirsiniz. Almanya seyahati hakkında vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti zaman harcamadan kolayca bulabilirsiniz.

  • Messe Düsseldorf GmbH
    Organizer of InterPack Düsseldorf 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Düsseldorf, Almanya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org