Genel Ticaret TemmuzTem 05 2023 - TemmuzTem 07 2023 UTCNairobi, Kenya

SANAYİ

Afrika'nın çok sektörlü ürün, ekipman ve makineler için en büyük uluslararası ticaret fuarı Kenya'nın Nairobi kentindeki Sarit Expo Centre'da gerçekleşmektedir.

Kenya International Trade Exhibition, dünyanın her yerinden inanılmaz bir ürün ve hizmet yelpazesi ile ziyaretçilere en yeni ürün ve hizmetleri tedarik etme ve ayrıca en son pazar trendlerini öğrenme ve tartışma fırsatı vermektedir. Çok sektörlü endüstrideki en büyük büyüme kategorilerinden bazılarına odaklanan Kenya Uluslararası Ticaret Fuarı (KITE) 2022 , gıda, otel ve tarım sektörlerini kapsayacak FOODAGRO, MEDEXPO, PPPEXPO ve INDUSMACH olmak üzere beş farklı alt kategoriye sahiptir. ilaç, plastik, matbaa ve ambalaj sektörü, sanayi ve son olarak tüketici sektörü. Merkezi bir konuma sahip olan Kenya, Afrika'nın en büyük ithalatçılarından biri olarak öne çıkıyor. Kenya ayrıca Doğu Afrika'daki en büyük ekonomiye sahiptir ve bölgesel bir finans ve ulaşım merkezidir.

Kenya pazarında ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak, yeni iş bağlantıları kurmak, mevcut müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek ve Kenya dışından katılan ziyaretçilerle tanışmak için harika bir fırsat olan bu fuara katılmak isterseniz, Expo Assist portalını kullanarak fuar katılım şartlarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Kenya seyahati için vize, uçak ve otel rezervasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz fuar hizmetlerini veren birçok firmadan teklifler toplayabilirsiniz. En uygun fiyata, en kaliteli hizmete zaman harcamadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden inanılmaz bir ürün ve hizmet yelpazesiyle, ziyaretçilere en son ürün ve hizmetleri tedarik etme ve ayrıca en son pazar trendlerini öğrenme ve tartışma fırsatı verir. Doğu Afrika'da aynı kalite, miktar ve çeşitlilikte alıcı ve distribütör sunan başka bir ilgili ticaret fuarı yoktur.

 

  • Expo Group
    Organizer of Genel Ticaret
Google Takvime Aktar

Konum

Nairobi, Kenya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org