ETHIOPIA FOOD & KITCHEN 2023 OcakOca 19 2023 - OcakOca 21 2023 UTCAddis Ababa, Etiyopya

GIDA

FOOD & KITCHEN ETIYOPYA 2023 HAKKINDA

4. ULUSLARARASI GIDA ve GIDA TEKNOLOJİLERİ FUARI

Tarım, Etiyopya ekonomisinin temelidir ve GSYİH'nın yaklaşık% 50'sini, ihracatın% 84'ünü ve toplam istihdamın% 80'ini oluşturmaktadır. Bu, gıda işleme sektörünün sadece ülkedeki en büyük imalat endüstrisi değil, aynı zamanda yatırım için en iyi fırsatları sunan bir sektör haline gelmesine katkıda bulunmuştur.

GIDA & MUTFAK AFRİKA - Afrika'nın en büyük Uluslararası Gıda ve Tarım fuarı, 19 - 21 Ocak 2023 tarihleri arasında Addis Ababa'daki The Millennium Hall'da düzenlenecek olan FOOD & KITCHEN ETHIOPIA'nın lansmanı ile bu büyük yatırım potansiyelinden yararlanmayı hedefliyor. Kenya ve Tanzanya'daki 22 başarılı baskının ardından etkinlik, Afrika'nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olan Etiyopya'da endüstri profesyonellerini, ihracatçıları, üreticileri ve ithalatçıları tek bir çatı altında bir araya getirmeyi vaat ediyor.

Etiyopya, Afrika'nın en kalabalık ülkelerinden biridir ve yaklaşık 90 milyon nüfusu ile işlenmiş gıda ürünleri için büyük bir pazar sunmaktadır. Aynı zamanda Afrika'da birçok tarım ürününün önde gelen üreticisidir. Mevcut ithalat eğilimi ve artan tüketici ilgisi, ithalatın ikame edilmesi ve ticaret dengesinin iyileştirilmesi için potansiyel bir role sahip gıda ürünlerine yatırım yapma fırsatlarını da ifade etmektedir.

Hem yerel hem de uluslararası şirketlerden oluşan heyecan verici bir seriye sahip olan FOOD & KITCHEN ETHIOPIA 2023, ürün lansmanları, yeni alıcılar ve distribütörler bulmak, marka adlarını tanıtmak, mevcut müşterileri güncellemek ve kendini gıda, tarım ve otel endüstrisindeki en son trendlerle güncellemek için ideal bir platform sunuyor.

  • Expo Group
    Organizer of ETHIOPIA FOOD & KITCHEN 2023
Google Takvime Aktar

Konum

Addis Ababa, Etiyopya

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org