Bangladeş İlaç Sektörü İçin Uluslararası Makine, Ekipman, Malzeme ve Hizmetler Fuarı MayısMay 25 2023 00:00 - MayısMay 27 2023 00:00 UTCBangladeş

MAKİNE
'Pharma Bangladeş'in başarılı edisyonlarından sonra, CEMS-Global ABD, CEMS Bangladeş ile ortaklaşa, İlaç Sektörü için İlaç, Hammaddeler, Aktif Maddeler, İşleme Makineleri, Paketleme Makineleri, Ekipman ve İlgili Hizmetler - “9. Bangladeş'in en büyük İlaç Makineleri ve Teknolojisi Fuarı olacak olan Bangladeş 2023 Uluslararası Fuarı ve İlaç Endüstrisi için kaydedilen en son ilerlemeyi, en son teknolojiyi sergilemek için tek bir platform.
Düzenlenecek Eşzamanlı Fuar “14. Meditex Bangladeş 2023 Uluslararası Fuarı” olacaktır. “9th Pharma Bangladeş 2023 Uluslararası Fuarı”, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı büyüyen ve Bangladeş sınırlarını aşan hızlı temposu ile Bangladeş İlaç Endüstrisinin ihtiyaç duyduğu dünyanın en son makine, ekipman ve teknoloji yelpazesini öne çıkaracak ve gösterecek. ülkeye döviz kazandıran en büyük yükselen sektör olmaya hazırlanıyor. "9th Pharma Bangladeş 2023 Uluslararası Fuarı" harika bir B2B platformu ve Tesis, Makine ve Ekipman Alıcıları ve satıcıları için bir buluşma yeri olacak ve ayrıca Katılımcılara teknoloji ve makine teşhirleri aracılığıyla iş üretmeleri için etkileşimli bir platform sağlayacaktır.
Google Takvime Aktar

Konum

Bangladeş

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org