Aluexpo EkimEki 12 2023 - EkimEki 14 2023 UTCİstanbul/Türkiye

MAKİNE

Dünya alüminyum sektörünün en önemli organizasyonlarından ALUEXPO kapılarını açtı

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık tarafından organize edilen ve bu yıl 7.si gerçekleştirilen ALUEXPO – Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ve ALUS’10 – 10. Uluslararası Alüminyum Sempozyumu, 03-05 Mart 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 ve 2’nci hollerinde gerçekleşti.

Pandemi gölgesinde geçen bu süre içerisinde ara verilen bir araya gelme ve yüz yüze görüşme eksikliği, özellikle sektörel fuarların dört gözle beklenmesine neden olmuştu. Alüminyum sektörümüzün olağanüstü başarılı performansı, yatırımların geçmiş dönemlerle kıyaslanamayacak ölçüde hızlanması, ihracatın sürekli rekorlar kırarak artması, hepimiz için gurur kaynağı oldu. Kısa sürede global alüminyum sektörünün en önemli buluşma noktalarından birisi olma özelliğini yakalayan ALUEXPO fuarı, sektörün bu yeni ivmesi ile beklenen ilgiyi ve başarıyı karşıladı.

Fuarın açılışında konuşma yapan T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank fuar ve alüminyum sektörü ile ilgili görüşlerini sunarak fuar katılımcılarını ziyaret etti.

Yoğun ilgi gören ALUEXPO fuarının 3. gününde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede fuarı ziyaret ederek fuar katılımcılarını onurlandırdı.

Yine fuarın 3. günü eski Başbakanlarımızdan Ahmet Davutoğlu fuarı ziyaret ederek fuar ile ilgili olumlu görüşlerini beyan etti.

Kapsamı Genişleyen Fuar, Yeni Rekorlara İmza Attı

Bu sene ALUEXPO Fuarı için yenilikler ve yeni rekorlar senesi oldu. 2009’da 9 ve 10 nolu hollerde başlayan ALUEXPO bu sene yeni holler, yeni yerleşim ve rekor stand alanı ile taçlandı. 2019 da 9.197 m2 olan net stand alanı bu sene 11.700 m2 ye ulaşarak %27 artış gösterdi. Bu alan üzerinde 203 yerli, 29 ülkeden 145 yabancı olmak üzere toplam 348 firma, en yeni teknolojilerini, en yaratıcı ürünlerini alüminyum dünyasına sundular.

  • HANNOVER MESSE ANTİROS
    Organizer of Aluexpo
Google Takvime Aktar

Konum

İstanbul/Türkiye

Yol Tarifi

Güzergah bulunamadı

  • Zaman Çizelgesi
  • Misafirler
  • Katılım
  • Satın Al
  • Hava Durumu
  • Yorumlar

Hava durumu bilgisi bu konum için sağlanamıyor.

Hava Durumu

Bugün stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Rüzgar stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Nem stec_replace_current_humidity %

Hissedlien stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Hava Durumu

Tarih

hava Durumu

Sıcaklık

stec_replace_5days

Next 24 Hours

Hava durumu bilgilerini sağlayan: openweathermap.org